Anasayfa | CANLI / BANTTAN YAYIN | EMLAK - OTOMOBIL | Künye / Iletisim | Silivri Ara | Anketler

Silivri ARA


Gelişmiş Arama

AKÖREN, ORDULULAR VE SELİMPAŞA TURU

AKÖREN, ORDULULAR VE SELİMPAŞA TURU

Kategori  Kategori : Siyaset Haberleri
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 454
Tarih  Tarih : 10 Şubat 2014 21:16

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto
Silivriliyiz.COM'u Facebook'tan da takip edenler...


AKÖREN, ORDULULAR VE SELİMPAŞA TURU

 

BAŞKAN SERT AKÖREN’DE DESTEK İSTEDİ

 

AK Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Mimar Tahir Sert, Silivri Akören Köyü’nde Umre ziyaretinden dönen vatandaşlar için okutulan mevlide katıldı. AK Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Mimar Tahir Sert, teşkilat mensupları ile birlikte katıldığı Akören Köyü’ndeki mevlidin ardından, kahve ziyaretlerinde bulunarak Akören’li vatandaşlardan destek istedi.

 

MAHALLELERİMİZİN YÜZÜ GÜLECEK

 

Köy halkı ile selamlaşan Başkan Sert, seçim çalışmalarından ve projelerinden bahsetti. Köy halkının sıcak tavırları karşısında mutlu olduğunu ifade eden Sert; “Ben sizden biriyim. Silivri’miz yakında hakkettiği değere AK Parti hizmetleri sayesinde sahip olacak. Köy ve mahallelerimiz hizmet yüzü görecek, yüzü gülecek. AK Partili Belediye ile bütün sorunlar ortadan kalkacak” dedi. Başkan Sert ve AK Parti Heyeti, Akören ziyaretinin ardından, Hüseyin Turan’ın kayınpederi Nevzat Bayram’ın Selimpaşa Camii’nde kılınan cenaze namazına katılarak taziye ziyaretinde bulundu.

 

-----------------------                               ---------------------------             ---------------------

 

BAŞKAN SERT, ORDULULAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

 

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mimar Tahir Sert, Ordulular Derneğini ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Gezeren, Meclis Üyeleri ve Teşkilat Mensupları katıldı.

 

DEMİRAL: ÖNEMLİ OLAN GÖNÜLLERİ KAZANMAKTIR

Yoğun katılımın olduğu ziyarette konuşan Dilek Demiral; “Ordulular Derneğine her zaman evimiz gibi geldik. Bizleri her zaman çok güzel karşıladınız. Bizim için önemli olan sadece seçimi kazanmak değil. Aynı zamanda gönülleri de kazanmak istiyoruz. Yaratılmışların en şereflisi olan insanın gönlüne hizmetle girdiğinizde insanlar bunu karşılıksız bırakmıyorlar. Bizim teşkilatımız çok dinamik ve çok gayretli. Biz tertemiz aday adaylarımızla bu yola çıktı. Tahir Başkanımız ile birlikte de bu yolu tamamlayacağız. Silivri’nin en büyük teşkilatı olarak seçime hazırız. Programlarımızla ve projelerimizle Silivri sorunlarından arınacak ve gelişecek. Silivri’nin gelişmesi için tek bir irade vardır. O da Silivri Belediyesini kazanacak olan AK Parti’dir” dedi.

 

SİLİVRİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Silivri’de yaşayan bütün vatandaşların aynı değeri taşıdığını vurgulayan Başkan Sert; “Hepimiz bu bölgenin insanlarıyız. Aynı havayı soluyoruz, aynı topraklarda yaşıyoruz. Hepimiz kardeşiz kimseyi kimseden ayırmıyoruz. Silivri’ye uzun zamandır hakkettiği değer verilmiyorSilivri esnafı kan ağlıyor. İnsanların otopark sorunu, yol sorunu, imar sorunu gibi pek çok problemi var. Göreve geldiğimizde bütün bu sorunları ortadan kaldıracak projelerimizi hayata geçireceğiz. Silivri 2004- 2009 yılları arasında 850 trilyon yatırım alarak, altın çağını yaşamıştır.  Biz yeni dönemde seçimi kazanarak Silivri’mize sahip çıkacağız. Ben vefanın ne olduğunu biliyorum. Bu ülkeye taş taş üstüne koyanı sırtımızda taşırız. Seçimi kazandıktan sonra da kapılarım herkese açık olacak. Halkın arasına karışıp, sohbet etmeyi, sorunları yerinde görmeyi çok seviyorum.”  şeklinde konuştu.

 

 

------------------------                             -----------------------                              ------------------------

TAHİR SERT, SELİMPAŞA PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

 

AK Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Mimar Tahir Sert, Selimpaşa pazar esnafı ile buluştu. AK Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Mimar Tahir Sert aralarında AK Parti Silivri Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Gezeren, Belediye Meclis Üyeleri, Ahmet Yağcıoğlu ve Teşkilat Mensuplarının bulunduğu heyet ile birlikte Selimpaşa AK Nokta’yı ve Selimpaşa Pazar esnafını ziyaret etti. AK Parti Selimpaşa Mahalle Teşkilatı tarafından karşılanan Sert, ilk olarak Mobil AK Nokta’yı ziyaret etti. AK Noktada yoğun şekilde çalışan partililerle sohbet eden Sert, hemen ardından Selimpaşa esnafı ile selamlaştı.

 

“BEREKETİNİZ İLE GELDİNİZ”

 

AK Parti heyeti ile birlikte Selimpaşa Pazar esnafını ziyaret eden Başkan Sert ile pazarcılar arasında güzel diyaloglar yaşandı. Çanta Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde her hafta pazarcıları ziyaret ettiğini söyleyen Sert, Silivri Belediye Başkanı olduğu zaman da bu geleneğin devam edeceğini vurguladı. Pazarda, Selimpaşa halkı ile de selamlaşan Sert, Pazar esnafının ikramlarından da tattı. Ziyaret sırasında yağmurun yağması üzerine pazarcılar; “Başkanım bereketiniz ile birlikte geldiniz” dedi. Seçimi hep birlikte kazanma sözü alan Başkan Sert, pazarcıların sorunlarını çözmek için gerekli projeler üzerinde çalıştıklarını belirtti.Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz


Diğer Haberlere Söyledikleriniz...

 • ANNELER BABALAR HAZIR MISINIZ? (NECLA COŞKUN) (264  kişi okudu)
 • ŞERAFETTİN YILDIRIM İLE ÖZEL RÖPORTAJ… (867  kişi okudu)
 • YETER ARTIK BOĞLUCA... (CİHANGİR DAVUTOĞLU) (484  kişi okudu)
 •  

  SON DAKİKA HABERLERİ

  YAZARLARIMIZ

  HABERLER FACEBOOK'ta

  Silivri'deki haberleri Facebook profilinizden takip edin.

  Aşağıdaki BEĞEN butonuna tıklayın, Silivri'den habersiz kalmayın.

        

  HABERİNİZ OLSUN

  İSTATİSTİKLER

  49 kategori altında, toplam 10451 haber bulunmaktadır.

  Bu haberler toplam 12153066 defa okunmuş ve 14811 yorum yazılmıştır.

  13.04.2006'dan beri yayındayız...