Silivri Facebook
banner88
banner43

Yüce Türk milletini önce Türklüğünden etmek, sonra..?

Önce Türk tarihinde ilk defa görülmüş bir olay olarak; Sn. RECEP TAYİP ERDOĞAN , Ne Başbakanlık,Ne Milletvekilliği uhdesinde olmamasına rağmen,sade AKP’Sİ Genel BŞK. Sıfatı ile bugünkü A.B.D. BŞK. BUŞ tarafından davet ediliyor, ve derhal bu davete icabet ederek Sn. BUŞ’LA bir araya geliyor. Tabi aralarındaki GİZLİ  KONUŞMALARDAN haberimiz olamaz. Amerika da bir süre kaldıktan sonra Türkiye ye avdet eden AKP. GNL. BŞK. R.TAYİP ERDOĞAN, kısa bir süre sonra, önce milletvekili, Akabinde de ,T.C. Başkanı seçiliyor.A.B.D. Başkanı BUŞ’LA az önce ifade ettiğimiz gibi aralarında hangi vaatler ve sözler verildiği meçhulümüzdür. Ancak  Başbakanlığı Dönemindeki tüm uygulamaları ile, İSRAİL ve A.B.D.’NİN uzun vadeli programları meydanında, ORTA DOĞU-AVRUPA-UZAK DOĞU ve AFRİKA Hakkındaki plan ve uygulamalarına kısmen  teyit edilmiş bazı ESERLERLE İSRAİL ve A.B.D.’NİN TÜRKİYE  hakkındaki, genel ve özel tüm plan ve uygulamalarını kısmen de olsa çöze biliyoruz. İşte bu minval üzere, A.B.D.’IN  TÜRKİYE Hakkındaki tüm plan ve uygulamalarına kısmen vakıfız sanıyorum. İşte TÜRKİYE ve TÜRK MİLLETİ hakkındaki İSRAİL A.B.D.’NİN,kısmen AKP hükümeti arayıcılığı ile kısmende kendileri bizzat uygulayarak gerçekleştirmek istedikleri konular meydanında, İSRAİL ve A.B.D.’NİN HEDEFLERİ :


1-Öncelikle TÜRK MİLLETİ diye bir varlığın olmadığı gerçeğinin bu topluma süratle anlatılmalıdır.
2-Cüzi bir TÜRK TOPLUMU bulunmasına rağmen, ekseriyeti oluşturan diğer kavimleri de (Kürt-Çerkes-Abaza-Laz-Ermeni-Rum-İlah…) azınlıkları emrinde toplayarak T.C. DEVLETİ ve TÜRK MİLLETİ  adını veren MUSTAFA KEMAL ATATÜRK olmuştur diyorlar.
3-1918 1.DÜNYA SAVAŞI sonu imzalanan SEVR ANLAŞMASI ile bu Federatif Devletlerin kurulmasına geçileceği sırada, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve silah arkadaşları ile özünde ve kökünde Vatanseverlik bulunan Yüce Milleti ile İstiklal Savaşını başarı ile bitirerek, Batını Federatif Devlet planları suya düşmüştür.
4-Şimdi ise İSRAİL-A.B.D. ve AB içten el ele vererek Yüce ATATÜRK tarafından kurulan T.C. DEVLETİ ve Yüce TÜRK MİLLETİNE , ATATÜRKTEN sonra , Millete , Millet olma vasfı kaybettirilerek , ne düğü  belirsiz bir toplum haline gelmiştir,yani mevcut TÜRK MİLLETİNİ , DİLİ-DİNİ-ÖRFÜ-ADETİ-KÜLTÜRÜ, VATAN ile bitirilmiştir.
5-Böylece, bu ortama düşürülen ne düğü belirsiz bu toplumu her hal ve şekle sokmak , elbette ki kolay değil ; Ancak mümkündür. İşte  bu gün PKK olarak Kürtleri öne sürerken,arkasından, Çerkez kavmini bilahare sırası ile, Boşnak kavmini ve İlah kavimleri….teşvik ve harekete geçirerek, Türkiye de Federe Devletleri kurduracak ve Türkiye’nin gerçek manada parçalanması ve Uydu Federe toplumlar haline gelmiş olması sağlanacak, böylece; İSRAİL A.B.D. ve AB’nin Türkiye hakkındaki, İlk Hedefleri düşürülmüş olacaktır.
6-Böylece TÜRKİYE hakkındaki SON hedefleri de, Uydu Federe içindeki ad, Hısımlık-Akrabalık mevhumlarını da yok ederek, Dünya Vatandaşı haline getirmeleri son hedefler olacaktır, Sanırız.
KURTULUŞ ÇARESİ

NE pahasına olursa olsun , Görüş ve yazılara ayrıca hazırlanmak üzere , yakın komşularımızla işbirliğine gidilmek üzere; İSRAİL-A.B.D.—AB Ve İMF den temelli koparak. TÜRKİYE-RUSYA-İRAN-SURİYE- ve TÜRK DEVLETLER ile işbirliğine MUTLAKA GİRMELİDİR.

SİMGELERİM

Doğruluktan ayrılmam,ALLAH’a ŞÜKREDERİM BİLSEM KÖTÜ YOLDADIR,BABAMI HİCVEDERİM.
İYİLERİN HIZIR GİBİ YANINDA,
KÖTÜLERİN CELLAT GİBİ CANINDA,
SEN NANKÖR İNSANLARDAN,ÇOK ÜSTÜNSÜN KÖPEĞİM,
VEFA İLE SALLANAN,KUYRUĞUNU ÖPEYİM.
--------              --------           --------          --------           --------
Kimse anlamadı beni,kimseye de anlatamadım.
Ruhumla iç içe,hapsoldum kaldım uyanamadım.
KİMİ APTAL,KİMİ ABDAL OLDUM,RENGİME BOYANAMADIM.
HAK SEVGİSİ RESUL AŞKINA,VALLAHİ ben  dayanamadım.                     
                                                      
DAĞITIM GEREĞİ İÇİN

1-CUMHURBAŞKANLIĞINA ANK.(K.ÖZEL)
2-T.B.M.M. BAŞKANLIĞINA ANK.(K.ÖZEL)
3-BAŞBAKANLIĞA.                ANK.(K.ÖZEL)
4-İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA   ANK.(K.ÖZEL)
 
BİLGİ İÇİN

1-C.H.P. GENEL BAŞKANLIĞINA ANK.(K.ÖZEL)
2-MHP GENEL BAŞ.LIĞINA ANK.(K.ÖZEL)
3-DEMOKRATİK SOL P GNL. BŞK.na ANK.(K.ÖZEL)
4-BAĞIMSIZ TÜRKİYE P.GNL.BŞK.na ANK(K.ÖZEL)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.