Silivri Facebook
banner88

2014 MEZUNLARINA GÖRKEMLI UĞURLAMA...

2014 MEZUNLARINA GÖRKEMLI UĞURLAMA

Özel Silivri Fatih Orta Okulu 2013 – 2014 Eğitim Öğretim Yılı 8.sınıf örgencilerimizin mezuniyet programı, hafızalarımızda unutamayacağımız anılar bıraktı. Fatih Üniversitesinde gerçeklesen programda öğrenci ve velilerimiz harika bir gece geçirdiler. Bu gecede çocuklarını yalnız bırakmayan velilerimiz öğrenim hayatlarının ilk dönemecini tamamlayan öğrencilerimizi büyük bir gururla izleme imkânı buldular.


            Fatih Üniversitesi’ndeki “Mezuniyet Töreni yemekle başladı. Yemekten sonra Grup Akademi canlı müzik performansıyla ayrı bir güzellik kattı.

 

Fatih Üniversitesi Konferans salonundaki asıl program İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başladı. Okul müdürümüz Sedat Yağcı Bey’in yaptığı açılış konuşmasıyla devam etti. Sonrasında 3.sınıfların halk oyunları gösterisi büyük alkış aldı.

            Mezun olacak öğrenciler adına mezun öğrencilerimizden Rümeysa Kalaycı “Veda Mektubu”nu okurken Veliler adına da Recep Çalışkan Bey konuşma yaptı. Recep Çalışkan Bey konuşmasında: “Çerkezköy’den buraya kızımı hem mutlu gönderdim, kızım da okuluna hep mutlu geldi ve başarısıyla da okulun eğitimini ve çalışmalarını beğendiğini, okulu takdirle ayakta alkışlıyorum.” şeklinde ifade etti.

            Mezun olacak öğrencilerden oluşan koronun seslendirdiği Türk Sanat Müziğinin unutulmaz nostaljik şarkıları ve Solo şarkı tüm izleyenleri eski günlere götürüp duygulandırdı. Komik kliplerin ve slâytların ardından, okulumuzda ilk 3’e giren öğrencilerimiz; S.Beyza Çalışkan, Ceyda Alp, Rümeysa Kalaycı ve Yusuf Eren, mezuniyet kütüğüne isimlerini çakarak okulumuzda kalıcı bir iz bıraktılar. Ardından 2014 mezuniyet pastası kesildi.

 

            Programımızın son bölümünde öğrencilerimiz mezuniyet programlarının olmazsa olmazı olan cüppe ve kepleriyle sahneye çıkarlarken duygu yüklü anlar yaşandı. Mezun öğrencilerimize mezuniyet belgeleri sınıf öğretmenleri tarafından velilerimizin alkışları eşliğinde coşkulu bir törenle tek tek verildi. Gecemiz keplerin hava atılmasıyla kalplerde unutulmaz bir tat ve hafızalarımızda silinmez bir iz bırakarak nihayete ermiş oldu.

 

            Mezun olacak çocuklarımızın yetiştirilmesi ve bu programın hazırlanmasında emeği geçen herkese fatih koleji yönetimi olarak teşekkür ederiz.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol