Silivri Facebook
banner88

SİZLER ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİN ULU ÇINARISINIZ...

AK GENÇLERDEN EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ANLAMLI HEDİYE

AK Parti Silivri İlçe Gençlik Kolları Başkanı Şafak Karabina ve yönetim kurulu üyeleri 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Silivri'de yaşayan emekli öğretmenleri ziyaret ederek çınar fidanı hediye etti.

SİZLER ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİN ULU ÇINARISINIZ

Şafak Karabina başkanlığında ki AK Parti Silivri İlçe Gençlik Kolları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile düzenledikleri etkinlikte Silivri'de ikamet eden emekli öğretmenlere çınar ağacı fidanı hediye ederek öğretmenler gününü kutladı. Herbir öğretmeni evlerine giderek ziyaret eden AK gençler çınar fidanı ile birlikte öğretmenlere bir de mektup verdi. AK Parti Silivri Gençlik Kolları Başkanı Şafak Karabina imzası ile öğretmenlere verilen mektupta şu ifadelere yer verildi.

"Saygıdeğer Öğretmenim; Ülkemize ve birey olarak bizlere; harcadığınız saatler, gösterdiğiniz ilgi, paylaştığınız bilgi, biçimlendirdiğiniz gelecekler ve eğitime adadığınız hayatınız ile bir vatan görevi addettiniz. Bizler, ulusumuzun; bugünleri ve geleceği için sizlere şükranlarımızı sunuyoruz. Siz öğretmenlik mesleğinin ulu çınarlarından feyiz alarak hazırladığımız bu küçük armağan, yetiştirdiğiniz neslin size teşekkürüdür. Sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmeniz dileğiyle. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun."

Anahtar Kelimeler:
HediyeAK Gençöğretmenler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol