Silivri Facebook
banner88

IŞIKLAR CEZAEVİ PERSONELİYLE ÇANAKKALE'DE...

IŞIKLAR CEZAEVİ MEMURLARI VE AİLELERİYLE ÇANAKKALE’DEYDİ

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri Cezaevi İnfaz Koruma memurları ve aileleriyle birlikte Çanakkale’ye giderek tarihi ruhu yerinde yaşadı.  

 

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, her yıl 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümü ve TSK Şehitlerini Anma Günü programı kapsamında gerçekleştirdiği Çanakkale gezilerine bizzat katıldı. Ceza İnfaz Kurumları Personeli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (CİPDER) Başkanı Zafer Baysal, Silivri Cezaevi İnfaz Koruma memurları ve aileleriyle birlikte 12 otobüsle Çanakkale’ye giden Işıklar, gün boyunca hemşerileriyle sohbet ederek, taleplerini dinledi.

 

4 BİN 500 SİLİVRİLİ ÇANAKKALE’YE GİTTİ

Bu yıl toplam 4 bin 500 Silivriliyi Çanakkale’ye götüren Başkan Işıklar, “Bu birlikteliği ve dayanışmayı koruduğumuz sürece yarınlarımız daha aydınlık ve yaşanır olacaktır. Geçmişini bilmeyen ya da unutanların gelecekleri olamaz. Hemşerilerime tarih gezimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum” dedi.

 

CEZAEVİNE PARK SÖZÜ

Tüm gün boyunca Silivri Cezaevi İnfaz Koruma memurları ve aileleriyle ilçe genelinde yapılan çalışmalar hakkında sohbet eden, yaşadıkları yerin eksiklerini dinleyen Başkan Işıklar, bölgeye en kısa sürede bir çocuk parkı yaptıracağına söz verdi. Geziye katılan vatandaşlar çok memnun kaldıklarını ifade ederek, Başkan Işıklar’a teşekkürlerini dile getirdi.

 

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol