Silivri Facebook
banner88

IŞIKLAR VE MECLİS ÜYELERİ THD VE İHH'DE...

IŞIKLAR VE MECLİS ÜYELERİNDEN İADE-İ ZİYARETLER

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar meclis üyeleri ile birlikte, TDH Silivri Temsilciliği ve IHH İnsani Yardım Vakfı Silivri Temsilciliği’ne iade-i ziyaretlerde bulundu.

 

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, meslek grupları ile yaptığı toplantılarının yanı sıra siyasi temsilciliklere ve derneklere ziyaretler gerçekleştirerek sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geliyor. Işıklar, önceki akşam beraberinde CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri Rafet Keskin, Bora Balcıoğlu, Cafer Bilgiç, Melih Yıldız ve Doruk Bulut ile birlikte Türkiye Değişim Hareketi Silivri Temsilciliği ile IHH Yardım Vakfı Silivri Temsilciliği’ne ziyaretler gerçekleştirdi.

Türkiye Değişim Hareketi Silivri İlçe Başkanı Doğan Filiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Başkan Işıklar, burada gerçekleştirdiği iade-i ziyaretin ardından IHH İnsani Yardım Vakfı Silivri Temsilciliği’ni ziyaret etti. Yardım Vakfı’nın Silivri Temsilcisi Mikail Yıldırım tarafından karşılanan Başkan Işıklar ve CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri yapılan yardım çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol