Silivri Facebook
banner88

MAHMUT HANDEMİRCİ: MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR...

MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR

 

Saadet Partisi Silivri İlçe Teşkilatı olarak, Mirac Kandili’nizi tebrik eder, Mirac Kandili’nin, aziz milletimizin ve bütün İslam aleminin birlik ve beraberliğine, insanlık aleminin barış ve huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz.

Büyük bir mucize olan Mirac, bizlere çok önemli dersler ve öğütler vermiştir. Bunlardan ilki, ayetlerle sabit olduğu üzere, Peygamberimizin, mübarek belde olan Mescid-i Haram’dan, çevresinin mübarek kılındığı Mescid-i Aksa’ya getirilmesidir.

Bugün, Mescid-i Aksa, Siyonist israil’in işgali altındadır. İslam Ülkeleri’ni kaos ortamına sürükleyen Siyonist güçler, Büyük İsrail Projesi’ne zemin hazırlamaktadır. Bu oyunu bozacak tek çare, İslam Birliği’nin tesis edilmesidir. İslam Birliği’nin tesisi ve şer planların önlenmesi ancak Milli Görüş zihniyetiyle ve onun tek temsilcisi Saadet Partisi’nin iktidarıyla mümkün olacaktır.

Yine Mirac gecesi, Peygamber Efendimize, Cennet ve Cehennem gösterilmiş ve ‘Müminin Miracı’ olan beş vakit namaz farz kılınmıştır. Mirac hadisesindeki bu mana ve görevleri idrak ederek, dünya ve ahiret saadetine ulaşma ve yaşantımıza çeki düzen vererek Allah’ın rızasını kazanma gayreti içerisinde olmamız gerekmektedir.

Bu mübarek geceler, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine fırsat olmalıdır.

Bu gece vesilesiyle, Soma maden ocağında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden kardeşlerimize ve tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan bir kez daha rahmet diliyoruz. Mekanları Cennet olsun, Milletimizin başı sağ olsun…

 

MAHMUT HAMDEMİRCİ

SAADET PARTİSİ SİLİVRİ İLÇE BAŞKANI

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol