Silivri Facebook
banner88

110 KİŞİLİK DEV KADROYLA ULUSLAR ARASINA...

EREL SPOR KULÜBÜ AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRDİ

 

 

AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı hafta sonu açılışı yapılan Silivri Erel Spor Kulübünün açılışına katıldı. AK parti İlçe Başkanı Metin Karakaş ve Ak Parti İlçe Başkan yardımcılarından oluşan heyet sporcuları yalnız bırakmadı.
Murat Sancak’ın başkanlığında kurulan Silivri Erel Spor Kulübü’nde uzak doğu sporlarından tekvando, kıck box, aikido dallarında öğrenci yetiştirecek. Dernek yöneticilerinin verdiği bilgiye göre mevcut öğrenci sayıları 110 kişi.
Açılışta konuşması için kürsüye davet edilen Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş sporun ve sporcunun her kulvarda yanında olduklarını belirtirken kendisinin ve teşkilatının Erel Spor Kulübü için ellerinden ne geliyorsa yardımcı olacağının da vurgu yaparak’’ Spor yapmaktaki bir amacımızda uluslar arası müsabakalarda başarılar kazanıp şanlı bayrağımızı göndere çekmektir.’’dedi. Karakaş daha sonra Kulübün kurucuları ve sporcu gençlerimizi tebrik ederek konuşmasına son verdi.
Dernek Başkanı Murat Sancak AK Parti Silivri ilçe Başkanı Metin Karakaş’a kulübe vermiş olduğu destekten ve açılışa gerçekleştirdiği katılımdan dolayı bir plaket takdim etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol