Silivri Facebook
banner88

AK PARTİ SİLİVRİ CUMHURBAŞKANI TURUNDA...

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, İlçe yöneticileri ve Meclis üyeleri ile birlikte Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer’i makamında ziyaret ettiler

AK PARTİ’DEN ESNAF ODASINA ZİYARET

AK Parti Silivri ilçe Başkanı Dilek Demiral, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı (SİBESO) ziyaret etti. Ziyarette Ağustos ayında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Silivri esnafının sorunları değerlendirildi.

AK Parti İlçe Başkanı Dilek Demiral, İlçe Başkan Yardımcıları Aydın Karabina, İslam İbracık, Yönetim Kurulu üyeleri, SKM Başkanı Emrah Maşalacı, AK Parti Silivri Belediyesi Meclis üyesi Filiz Güler ziyaret ettiler. AK Parti heyetini, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası (SİBESO) Başkanı Nuray Koçer SİBESO yönetimi ile birlikte karşıladı.

Yapılan ziyarette konuşan Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar  Odası Başkanı Nuray Koçer, yapılan ziyaretten dolayı AK Parti heyetine teşekkür ederek, ziyarette Silivri esnafının yaşadığı sorunları ile önümüzde ki ay yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ele alındı dedi.

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, AK Parti olarak Esnaf Odasının çalışmalarının her zaman yanında olduklarını belirterek Silivri Esnafının var olan sorunlarının çözümü noktasında yapılacak her türlü çalışmanın yanında olacaklarını ifade etti.

Samimi ortamda geçen ziyaretten ayrıca Silivri Esnafının yaşadığı sorunlarda ele alındı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol