Silivri Facebook
banner88

DİLEK DEMİRAL'IN BASIN AÇIKLAMASI...

AK PARTİ SİLİVRİ İLÇE BAŞKANI DİLEK DEMİRAL’IN BASIN AÇIKLAMASI

AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı olarak Dış İşleri bakanımız Sn. Ahmet Davutoğlu’nun Partimizin yeni Genel Başkanı olmasının öncelikle ülkemize ve tüm Dünya’ya hayırlar getirmesini diliyoruz.

         Partimiz kurulduğu ilk günden bugüne gelen birlik beraberlik yüklü teşkilatçılık ve kardeşlik ruhunu bir kez daha göstererek, hiçbir olumsuzluk yaşamadan yeni Genel Başkanını seçmiştir. Kişisel menfaatler gözetmeksizin gerçekleşen yoğun istişareler neticesinde alınan bu karara bütün teşkilatlarımızın saygı göstererek karşılaması, AK Parti’nin hedefinin Büyük Türkiye olduğunu göstermiş, buda bizleri teşkilatımız adına gururlandırmıştır. Bu tutum Ak Partimiz hakkında kötü senaryolar yazanlara da en güzel cevap olmuştur.

Şunun altını da önemle çizmeliyim ki; MKYK toplantımızda alınan kararla yeni Genel Başkanımızın Ahmet Davutoğlu olarak belirlenmesi, İlçe Başkanlığımızda  dahil olmak üzere, yurt genelindeki teşkilatlarımızda memnuniyetle karşılanmıştır, buda alınan kararın ne kadar doğru olduğunu göstermektedir.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın liderliğinde süregelen AK davamız, bundan sonrada yeni Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu başkanlığında da, ülkemizde başlattığımız yenilenme hareketine hız kaybetmeden aynı heyecan ve aynı azimle devam edecektir. Köklü devlet geleneğimizi kendine referans edinen AK Partimiz ülkemizin gelişimini kesintiye uğratmak isteyen şer odaklarına hiçbir zaman müsaade etmeyecektir.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol