Silivri Facebook
banner88

GAZİTEPE SPOR TESİSİ AÇILDI...

GAZİTEPE SPOR TESİSİ AÇILDI

Silivri Belediyesinin yaptırdığı Gazitepe Spor Tesisleri açılışı geçtiğimiz akşam yoğun katılımla gerçekleşti.

Silivri Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Gazitepe Spor Tesisleri açılışı öncesinde, spor sahası açılışına gelenlere iftar yemeği verildi. Ardından ise Silivri Belediyesi Kültür Merkezi Halk Oyunları ekibinin oynadığı folklor dansından sonra Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve protokol tarafından temsili kurdele kesimi gerçekleşti. Açılış programına Dernek Başkanları, Oda Başkanları, Spor Kulübü Başkanları ve Yöneticileri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

IŞIKLAR; “GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZDİR”

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar kurdele kesiminden önce konuşma gerçekleştirdi konuşmasının ardından ise havai fişek gösterileri gerçekleşti. Işıklar; “Bizim çocuklarımız özellikle spora önem göstermektedir. Gazitepespor Kulübü Başkanı Metin Oral kardeşime çok teşekkür ediyorum, kendisi spor kulübünü ayakta tutmak için çok emek sarf etti. Gazitepenin gençlerinin sporla ilgilenmesi demek, Gazitepe’nin geleceği demektir. Silivri’de göreve başladığımız günden bu zamana kadar tesisleştirmeyi gerçekleştirdik. Bundan sonrada bunu yapmaya devam edeceğiz, mahallelerimizin 20’ye yakınında bu tesislerden olacak. Bu tesisleri yapmamızın en önemli amacı bu gördüğünüz yavrularımızın, çocuklarımızın sadece sporu futboldan ibaret sanan o anlayışında bir cevap olsun istedik. Bizlere büyük laflar eden anlayışlara bizim ihtiyacımız yok, onlar yeter ki bizlere gölge etmesinler. Bizler huzur içinde yaşayacağız, gençlerimiz bizim geleceğimizdir” şeklinde konuştu.

Gazitepe Spor Tesisinin açılışında, Selimpaşa Spor Kulübü, Silivri Belediyesinin Bayan futbol takımına verdiği destekten dolayı plaket verdi. Silivri’de bulunan bazı kulüplerin futbol takımları sahada maç yaptı. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ise saha içerisinde topu ilk atan kişi oldu. Maç yapan takımlara madalya verilerek, sporcularla birlikte hatıra fotoğrafı çekildi. Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol