Silivri Facebook
banner88

GÖRÜNTÜ, EĞİTİM VE ÇOCUKLAR MUHTEŞEM. (ÖZEL HABER)

GÖRÜNTÜ, EĞİTİM VE ÇOCUKLAR MUHTEŞEM… (ÖZEL HABER)

SİLİVRİ EĞİTİMİNE yeni bir soluk getiren Silivri Mektebim Okulları, Türkiye’de örneği olmayan bal kabağı görünümlü anaokulunda eğitime başladı. Mektebim Okulları kurucusu Ümit Kalko’nun bu çok değişik projesinde anaokulu çocukları ile beraberdik…

İkinci ders yılına büyük bir sürprizle giren Silivri Mektebim Okulları Koleji anaokulu sınıflarını görmek üzere gittiğimizde bizi anaokulu müdürü Elvan Özsan karşıladı… Özsan, kendinden emin ve disiplinli davranışları ile kısa sürede anaokulunun bu kadar başarılı olmasının tesadüf olmadığını gösterdi.

Dış görünüşü Cinderella masalındaki bal kabağına benzeyen içi ise son derece modern bir anaokulu olan binada çocuklar da mutlu mu mutlu.

Anaokulu, teknolojinin yanında ana dilini doğru kullanan ve yabancı dili ana dili gibi kullanan nesiller yetiştirmek üzere muhteşem bir ortamı paylaşıyor.

Ziyaretimiz sırasında bize bir de İngilizce şarkı söylediler… Gazeteci olduğumuzu söylediğimizde iki yavrumuz biz de gazeteci olacağız demeleri çok anlamlıydı ancak öğretmen olacağız diyenlerin çoğunlukta olması onların öğretmenlerini ne kadar çok sevdiklerinin bir göstergesiydi.

Mektebim Okulları, başarılı eğitimleri ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 10 ayrı okul ile büyümeye devam ediyor.

 
 
 
 
 
 
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol