Silivri Facebook

SİLİVRİ GIDA BANKASI DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR...

SİLİVRİ GIDA BANKASI DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR
İhtiyaç sahiplerinin temel erzak eksikliklerini gidermek, bu ihtiyaçları ücretsiz karşılamak amacı ile kurulan Silivri Gıda Bankası’na hayırsever vatandaşların destekleri devam ediyor.

Silivrili hayırsever vatandaşlar tarafından Silivri Gıda Bankası’na yapılan erzak ve gıda yardımları devam ediyor. İlçede yaşayan ihtiyaç sahiplerinin temel gıda ve erzak ihtiyaçlarını karşılayan Silivri Gıda Bankası’na son olarak Hayati Sönmez bağışta bulundu. Salça, yağ, şeker ve bulgur gibi birçok temel gıda malzemelerini barındıran yardım paketleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak amacı ile Silivri Belediye Başkanlığı hizmet binası yanında yer alan Gıda Bankası’na teslim edildi.

ORGANİK YUMURTA BAĞIŞINDA BULUNDU
İsminin açıklanmasını istemeyen bir yumurta üreticisi de Silivri Gıda Bankası’na destek oldu. Kendi çiftliğinde ürettiği organik yumurtalardan koli koli hazırlık yapan üretici, Silivri Gıda Bankası’na gelerek yardımlarını ulaştırdı. Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, erzak yardımında bulunan hayırseverlere teşekkür etti.

SİLİVRİ GIDA BANKASI’NDAN KİMLER FAYDALANABİLİR?
Hayatını normal şartlarda sürdürmeye yetecek kadar gıdayı temin edemeyen,
  - Dul ve yetimler,
  - Kimsesiz ve yaşlılar,
  - Şehit ve gazi aileleri,
  - Herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu iş göremez durumda olan birey ve aileleri,
Gıda Bankası’na müracaat ettikten sonra, kurum tarafından istenen evrakları hazırlamaları ve gerekli incelemelerin ardından yardımdan faydalanabilir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol