Silivri Facebook
banner101

Değirmenci ve Ekibinden HAYKURDER'e Ziyaret!

Değirmenci ve Ekibinden HAYKURDER'e Ziyaret!

DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, ilçe başkanı Hüseyin Dertop ve meclis üyesi adayları ile birlikte merkezi Silivri'de bulunan Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneğini ziyaret etti.

Değirmenci ve ekibini dernek merkezinde derneğin yöneticileri karşıladı. Habersiz gerçekleşen sürpriz ziyaret karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren dernek yöneticileri seçim çalışmalarında başarı dileklerini ifade etti.

Değirmenci'nin tavrını oldukça samimi ve sıcak kanlı bulduklarını ifade eden dernek başkanı Erman Paçalı "Biz sayın Değirmenci'yi beklemiyorduk. Ekibiyle birlikte birden karşımızda görünce oldukça şaşırdık. Mutlu olduk. Bu sürpriz ziyaretinden dolayı Değirmenci ve ekibine çok teşekkür ederiz. Bizi unutmadıkları için, oy beklentisi için de olmadan hareket eden bir aday görmek çok memnun edici. Bizim arkamızda kalabalık insan kitleleri değil, oy kullanamayan sokak hayvanları var. Bu bilinçle yapılmış bir ziyaret olduğu kesin. Dolayısıyla sokak hayvanlarına kıymet veren, önemseyen, hayvanların refahı için çaba içinde olan herkes başımızın tacıdır" dedi.

"Çalışmalarınız ve fikirleriniz bizim için çok kıymetli"

DSP Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci yaptığı konuşmada "Derneğiniz kurulduğu günden bu yana üyesi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Çalışmalarınızı gördükçe gururlanıyorum. Sokak hayvanlarımıza sahip çıkmak hepimizin vicdan borcudur. Yaptığınız çalışmaları takdirle takip ediyorum. 1 Nisan'dan itibaren Silivri'de sokak hayvanlarının refah ve mutluluğu için sizlerin de desteği ile çok kıymetli işler yapacağız. Sizin ambulans projenizden esinlenerek seçim beyannamemize projenizi aldık. Ayrıca diğer projelerinizi de desteklenmeye değer görüyoruz. Hepsini hayata geçirebilmeniz için Silivri'nin Belediye Başkanı olarak elimden gelen desteği vereceğim. Seçimden sonra bu konuda çok daha duyarlı bir yönetim ile karşılaşacaksınız. Sadece siyaseten değil insan olarak da yapmış olduğunuz faaliyetlerden hepimiz etkileniyoruz." dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol