Silivri Facebook

BEN SEMA ADAN.. KİM MİYİM?

BEN SEMA ADAN.. KİM MİYİM?

79 YAŞINDA , SİLİVRİ DE BİR HUZUR EVİNDE YAŞAYAN ŞİMDİLİK AKLI BAŞINDA, SALİMEN DÜŞÜNEBİLEN YAŞLI BİR TEYZENİZİM.

BU YAŞIMA KADAR UZUN BİR ÇALIŞMA DÖNEMİM OLDU. ÇALIŞTIM, ÇABALADIM SONUNDA EMEKLİ OLDUM.AMA BU UZUN SÜRE İÇİNDE SİYASET İLE HİÇ UĞRAŞMADIM AMA DİYEBİLİRSİNİZ Kİ UĞRAŞSA İDİN YAPABİLİR MİYDİN. EVET YAPABİLİRDİM.ÇÜNKÜ EMİNİM Kİ AKLIM DA EĞİTİMİM DE BUNA MÜSAİT İDİ. AMA SİYASET BENİM HİÇ BİR ZAMAN İLGİMİ ÇEKMEDİ. HEP UZAKTAN İZLEDİM. YANİ DEMEM O Kİ BEN ŞİMDİ BURADA YAZDIKLARIMI NİYE YAZIYORUM. BENİM SİYASİ HAYATIMDAN KİME NE.ŞUNUN İÇİN YAZIYORUM YAZDIKLARIMIN SİYASETLE BİR ALAKASI YOK.

BU GÜN SEVGİRIFAT KUTLUNUN KENDİ İFADELERİNDEN ÖĞRENDİM Kİ KENDİSİ ARTIK PARTİSİNİN İLÇE BAŞKANLIĞINDAN AYRILIYORMUŞ. BEN PARTİSİ ADINA SAYGI DUYUYORUM AMA BENİM DEĞİNMEK İSTEDİĞİM BAŞKA BİR KONU. BEN SEVGİLİ RIFAT BEYİN İNSANİ TARAFINI SÖYLEMEK İSTİYORUM.VE DİYORUM Kİ İYİ BİR SİYASETÇİ ÖNCE İYİ BİR İNSAN , MERHAMETLİ BİR İNSAN OLMALI. İNSANA İNSAN OLDUĞU İÇİN DEĞER VERMELİ.HATTA HATTA SEÇMENİNE DEMEK İSTEMİYORUM AMA KARŞISINDAKİNİN GÖZLERİNE BAKARKEN SEVGİSİNİ GÖSTEREBİLMELİ.

RIFAT BEY OĞLUM SİLİVRİDE BİR HUZUR EVİ OLDUĞUNU VE ORADA YAŞAYAN YAŞLILARIN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜP İKİ KERE BİZİ ZİYARETE GELDİLER.MAALESEF BU DAVRANIŞI DİĞER SİYASET YETKİLİLERİNDEN PEK GÖREMİYORUZ. SAKIN PARTİ TUTTUĞUMU FALAN ZANNETMEYİN.AMA BEN DİYORUM Kİ PARTİ YETKİLİLERİ ADAYLARINDA HER ŞEYDEN ÖNCE İNSANİ YÖNÜNÜN GÜÇLÜLÜĞÜNE BAKMALILAR. İNANIYORUM Kİ O İNSANLAR HER ZAMAN BAŞARILI OLURLAR. GÖREVLERİ NE OLURSA OLSUN. ZATEN RIFAT BEYDE ÖYLE OLDUĞUNU DAHA ÖNCEKİ GÖREVLERİNDE ZATEN İSPATLAMIŞLAR Kİ KENDİLERİNE O GÖREVLER VERİLMİŞ BEN BUNDAN SONRAKİ HAYATINDA RIFAT BEY OĞLUMA DAHA BÜYÜK BAŞARILAR DİLEYEREK SEVGİLERİMİ YOLLUYORUM.

SEMA TEYZE

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Hamide yılmaz özen 6 yıl önce

Sema teyzecim cuma günü sizi zyarete geldik hatırlıyorsan istanbuldan odanızı açtınız bizi çook mutlu ettiniz o küçücük odayı kendnize kocaman bir dünya yaptınız ibret alacak okadar çok şey vardıki tekrar görüşmek üzere