Silivri Facebook
banner101

CHP İlçe Kadın Kolları Basın Açıklaması...

CUMHURİYET HALK PARTİ SİLİVRİ İLÇE KADIN KOLLARI

Kılıçdaroğlu’nun elçileri
CHP Silivri İlçe Kadın Kolları, her hafta 500 yüz evi ziyaret etmeyi hedefledikleri alan çalışma programı kapsamında, vatandaşlara aile sigortası ile ilgili bilgi veriyorlar. Partili kadınlar ayrıca yanlarında taşıdıkları broşürleri vatandaşlara vererek seçim öncesinde destek arayışlarını sürdürüyorlar.


“Aile sigortası herkes için onurlu ve huzurlu bir yaşam sunan mutlu Türkiye’nin en büyük adımlarından biridir” sloganıyla yola çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, genel seçimlerde destek isteyen CHP Silivri İlçe Kadın Kolları ve Milletvekili aday adaylarıyla birlikte ev ev dolaşarak vatandaşları bilgilendiriyorlar. Her hafta 500 evi ziyaret etmeyi hedefleyen partili kadınların bu hafta ziyaret yeri Yeni Mahalle sakinleri oldu.


BİR LÜTUF DEĞİLDİR
CHP Silivri İlçe Kadın Kolları’na mensup bayanlar, aile sigortasının bir lütuf değil, sosyal devletin temel görevi olduğuna dikkat çektikleri ziyaretlerinde, aydınlık Türkiye’nin yarınları için 12 Haziranda yapılacak olan genel seçimlerde CHP’ye destek vermelerini istemeyi de ihmal etmediler.
CHP SİLVRİ İLÇE KADIN KOLLARI

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol