Silivri Facebook
banner101

Yaş Önemli Değil 7'den 77'ye...

Silivri Belediyesi Kültürevi, 7’den 77’ye tüm yaş gruplarının ücretsiz olarak katılabileceği modern dans topluluğu olan The Colours of Anatolia için kayıtlarını sürdürüyor.

Sorucu İş Merkezi’ndeki yeni yerinde hizmet vermeye başlayacak olan Silivri Belediyesi Kültürevi, yeni branşlarıyla döneme hızlı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Uzman eğitici kadrosu, refah ve geniş yeni hizmet merkeziyle çalışmalarını sürdürecek olan Kültürevi, 7’den 77’ye tüm yaş gruplarının katılabileceği modern dans toplulukları oluşturuyor. Anadolu Ateşi’nin koreograflığını yapan İmdat Töremen yönetiminde gerçekleşecek, The Colours of Anatolia isimli dans topluluğu için kayıtlar devam ediyor.

YENİ DÖNEM KAYITLARI SÜRÜYOR
Silivri Belediyesi Kültürevi, yeni dönem kayıtlarına devam ediyor. Kültürevi’nde ücretsiz olarak verilecek olan; ebru, gitar, yetişkin ve çocuk resim, vitray, mozaik, hat çocuk ve yetişkin tiyatro, Türk halk müziği korosu, Türk sanat müziği korosu, modern ve salon dansları, bale, ud, keman, yetişkin ve çocuk halk oyunları, fotoğrafçılık, bağlama, elde kurdele işi, telkari, ahşap, cam ve seramik boyama ile bartın işi tel kırma kurs kayıtları devam ediyor. Ayrıntılı bilgi 0212 727 50 09 nolu telefondan alınabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol