Silivri Facebook
banner88

23 Nisan Şenliğine Davetlisiniz...

MUTLU ÇOCUK ŞENLİĞİ BAŞLIYOR

Silivri Belediyesi tarafından düzenlenecek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamındaki “Mutlu Çocuk Şenliği” yarın başlıyor.

Silivri Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenleyeceği “Mutlu Çocuk Şenliği” başlıyor. Silivri Sahili’nde gerçekleşecek programda çizgi filim karakterleri, tahta bacak, sihirbaz ve palyaçolar ile gönüllerince eğlenecek çocuklar; yüz boyama, seramik sergisi ve seramik atölye çalışmaları, resim atölyesi çalışmaları ve şişme oyun alanlarında da keyifli aktiviteler ile çocuklar şenliğin tadını çıkaracak.

PROGRAM SİLİVRİ SAHİLİ’NDE 12.00’DA BAŞLAYACAK

Silivri Sahili’nde gerçekleşecek program saat 12.00’da tahta bacak, sihirbaz ve palyaço eşliğinde başlayacak. Şişme oyun gruplarının da kurulacağı şenlikte minikler seramik ve resim atölyesi çalışmalarına katılabilecek, eğlenirken keyifli tecrübeler edinebilecek. Şenlikteki sahne gösterileri kapsamında Silivri Belediyesi Kültür Merkezi kursiyerlerinin Çocuk Gitar Dinletisi, Çocuk Bale Gösterisi, Çocuk Keman ve Piyano Dinletisi, Eğlenceli Ritim Atölyesi, Miniklerin Plates Gösterisi ve 120 kişilik Çocuk Halk Oyunları gösterisi ile program sona erecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol