Silivri Facebook
banner88

“ALİBEY MAHALLESİ RAHAT BİR NEFES ALACAK”

SAHA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı. Başkan Yılmaz, “Hayata geçirdiğimiz projelerin yanı sıra kronik olarak gördüğümüz sorunları da çözüme kavuşturuyoruz.” dedi.SAHA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, belediye ekipleri tarafından sürdürülen çalışma ve proje alanlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kapalı Yüzme Havuzu Projesi, Selimpaşa eski karakol binası yıkım işlemi, Alibey Mahallesi altyapı ve üstyapı çalışmaları, Tapu Müdürlüğü, PTT ve SGK binaları çevresi kaldırım ve yol düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Yılmaz, ekiplerinden bilgi alarak kolaylıklar diledi.

“ALİBEY MAHALLESİ RAHAT BİR NEFES ALACAK”

Piri Mehmet Paşa Mahallesinden sonra Alibey Mahallesinde de kapsamlı bir çalışma başlattıklarını ifade eden Başkan Yılmaz, “Mahallelerimizin kronik sorunlarını çözmeye devam ediyoruz. Alibey Mahallemizin birçok sokağında yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırmaya başladık. İSKİ, BEDAŞ ve Türk Telekom ile koordineli olarak yaptığımız çalışmalar neticesinde Kara Mustafa Caddesinden belediyemizin bulunduğu alana kadar ki bölgede içme suyu imalatları İSKİ ekiplerince tamamlandı. Zahit Kaynar Sokak ve bağlantılı sokaklarda atık su imalatlarına yönelik çalışmalar başladı. İlave sokaklara yönelik planlamalarımız devam ediyor. Altyapı işlemlerinden sonra üstyapı düzenlemelerine geçeceğiz. Belediye olarak yağmur suyu hatlarının revizesini, yol düzenlemelerini, asfalt serimini, tretuvar imalatlarını ve sokak aydınlatmalarını yapacağız. BEDAŞ ekipleri havai elektrik hatlarının yer altına alınmasını, Türk Telekom ise internet hatlarının revizesini ve fiber optik hatların kurulumunu sağlayacak. Bu çalışmalardan sonra uzun yıllar göz ardı edilen Alibey Mahallemiz rahat bir nefes alacak.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol