Silivri Facebook
banner88

ARALIK AYI MECLİSİ İKİNCİ BİRLEŞİMİ YARIN

ARALIK AYI MECLİSİ İKİNCİ BİRLEŞİMİ YARIN

Silivri Belediye Meclisi’nin Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın 2. Birleşiminin 1. Oturumu, 6 Aralık 2019 Cuma Günü 10.00’da gerçekleştirilecek.

Silivri Belediye Meclisi’nin 06/12/2019 tarihine rastlayan Aralık Ayı toplantısının 2. Birleşiminin 1. Oturumu, saat 10.00’da Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek. Meclis toplantısında görüşülecek gündem maddeleri şu şekilde;

G Ü N D E M :

1- İstanbul Valiliği İl Sağlık Müdürlüğünce 34 UF 3952 plakalı 1 adet hasta nakil ambulansının belediyemize hibe edilmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

2- Belediyemiz Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezimizdeki distilasyon ünitesi ücret tarifesinin belirlenmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

3- Belediyemiz mülkiyetindeki Silivri İlçesi, Ortaköy Mahallesi, 1765 Parsel sayılı taşınmazda örtü altı mantar ve kompostu yetiştirilmek üzere 3 yıldan fazla süreyle kiraya verilmesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

4- Silivri İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına tahsisi yapılan Silivri Piri Mehmet Paşa Mahallesi, 1077 ada, 5 parsel üzerinde bulunan New Center Alışveriş Merkezindeki 36 ve 37 nolu bağımsız bölümlerin tahsisinin iptali ile 32 ve 33 nolu bağımsız bölümlerin tahsis edilmesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

5- Belediyemiz ile Türk Kızılay Derneği arasında yapılan ortak hizmet projesi kapsamında imzalanan protokolde belirtilen Silivri 1077 ada, 5 parsel üzerindeki New Center İş Merkezinde yer alan 33 nolu bağımsız bölümünün kullanımının iptal edilerek, 37 nolu bağımsız bölümün kullanıma verilmesine dair değişikliğin yapılması için Belediye Başkanına yetki verilmesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

6- Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliği revizesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

7- Silivri Selimpaşa Mahallesi, 5818, 5811 ve 5879 parsel sayılı taşınmazların Fenerbahçe Üniversitesine verilen intifa haklarının kaldırılması ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

8- Mülkiyeti belediyemize ait Silivri Selimpaşa Mahallesi, 1167 ada, 3 parselde kayıtlı taşınmazın kreş yapılmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesine tahsisi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

9-  Mülkiyeti belediyemize ait Silivri Gümüşyaka Mahallesi, 1418 ada, 1 parselde kayıtlı taşınmazın Mahalle Evi ve Kreş yapılmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesine tahsisi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

10- Mülkiyeti belediyemize ait Silivri İsmetpaşa (Tapu Müdürlüğünde Değirmenköy) Mahallesi, 226 ada, 11 parselde kayıtlı taşınmazın Mahalle Evi ve Kreş yapılmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesine tahsisi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

11- ÜNEŞLER Turizm İnşaat Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından 34-06-9190 plakalı yol süpürme makinasını belediyemize bedelsiz olarak hibe etme talebi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

12- İstanbul Birinci Amatör Kümede ilçemizi temsil eden Gazitepe, Ortaköy ve Alibey Spor Kulüplerine 2019-2020 sezonu için belediyemizce yardımda bulunulması ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol