Silivri Facebook
banner88

BAŞKAN YILMAZ DÜN SÖZ VERDİ BUGÜN BAŞLADI...

SELİMPAŞA’DA TALEPLERE HIZLI ÇÖZÜM

Silivri Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Başkan Yılmaz’ın Selimpaşa Mahallesi ziyaretinin ardından vatandaşların taleplerini hızlıca yerine getirdi.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın Selimpaşa Mahallesi’nde yaptığı ziyaretin ardından çalışmalar hız kazandı. Silivri Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ziyaret sırasında Başkan Yılmaz’a iletilen talepleri hızlıca yerine getiriyor. Silivri Belediyesi Mahalle Evi’nden hizmet alan kursiyerlerin istekleri doğrultusunda 200. Cadde'de jimnastik ve spor aletleri montajı yapılmak üzere beton zemin hazırlandı. Selimpaşa Merkez Camii’nin giriş çıkışlarında vatandaşların kullandığı alanlarda yeni alternatif çim yollar yapıldı. Ekipler mahalledeki tarihi konaklarda bahçe bakımı, ağaç budama ve ot biçme işlemlerini gerçekleştirdi.

ÇOCUK PARKLARINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Başkan Yılmaz’ın incelemesinin ardından Selimpaşa Meydanı’nda bulunan Atatürk büstünde de yeni peyzaj düzenlemeleri başlatıldı. Yine vatandaşların talepleri doğrultusunda 2047 Sokak Çocuk Parkı’na 2 adet bank ve 2 adet piknik masası monte edildi. Son olarak Selimpaşa Refik Tuna Çocuk Parkı’nda ise kum havuzu yapımı, çit tamiratı, park bakım ve temizlik işlemleri başlatıldı. Ekipler ilçe genelindeki tüm park ve sosyal alanlarda bitkilerin kurumaması, Silivri’nin yeşil görünümünü koruması amacı ile “Otomatik Sulama Sistemleri” kurmaya devam ediyor. Çalışmalar bu hafta itibarı ile tamamlanarak vatandaşların kullanımına hazır hale getirilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol