Silivri Facebook
banner101

BAŞKAN YILMAZ’DAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN YILMAZ’DAN BAYRAM MESAJI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, “Ramazan’ın maneviyatını beraber yaşamaya özen göstererek, yardımlaşma ve hayır işlemenin önemine dikkat çektik” dedi.  

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Yılmaz’ın mesajı şöyle:

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan Ayı’nı geride bırakarak bayram günlerine gelmiş bulunmaktayız. Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu bir yanımız buruk bir şekilde yaşıyoruz. Türk-İslam dünyası huzur ve refaha kavuşmadıkça sevinçlerimiz hep yarım kalacak. Son günlerde güvenlik güçlerimize yönelik hain saldırılarda vatan görevini ifa ederken toprağa düşen şehitlerimizin acısı tazeliğini koruyor. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kahramanlarımıza acil şifalar, acılı ailelerine sabırlar niyaz ediyorum.  

Kıymetli Silivrili hemşerilerim;

Mübarek Ramazan ayında Gönül Sofralarımızda sizlerle beraber olduk. 100 binin üzerinde vatandaşımızla ekmeğimizi, aşımızı bölüştük; birlikte oruç açtık ve dua ettik.

‘Bayram demek çocukları mutlu etmektir’ düşüncesiyle 20 bin çocuğumuza bayram kıyafeti hediye ettik. İhtiyaç sahibi ailelerimize 10 bin Ramazan Kolisi ulaştırdık. 

Hayırsever iş insanları ile vatandaşlarımız arasında köprü olduk. Ramazan’ın maneviyatını beraber yaşamaya özen göstererek, yardımlaşma ve hayır işlemenin önemine dikkat çektik. Bu anlayışla destek veren tüm hayırseverlere teşekkür ediyorum. Gönül sofralarımıza teşrif eden hemşehlerilerime şükranlarımı sunuyorum.

Bu düşüncelerle, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyor, ülkemize ve Türk-İslam coğrafyasına barış, kardeşlik ve huzur getirmesini cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Daha nice bayramlara ulaşmak dileğiyle…”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol