Silivri Facebook
banner101

Çocuklar Bayramı Kutlayacak...

 

ÇOCUKLAR BAYRAMI KUTLAYACAK

Silivri Belediyesi, Çocuk Şenliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bu yıl da çocuklara unutulmaz bir bayram yaşatacak.

Silivrili çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Silivri Belediyesi’nin düzenlediği Çocuk Şenliği ile kutlayacak. 23 Nisan coşkusunu oyunlar oynayarak, resimler çizerek, kendileri için oluşturulacak oyun alanında doyasıya yaşayacak çocuklar, dolu dolu bir gün geçirecek.

ÇOCUK ŞENLİĞİ 12.00’DE BAŞLAYACAK

Atölye çalışmaları kapsamında seramik yapacak çocuklar, boyama alanlarında da renklerle buluşacak. İkramların da yapılacağı Çocuk Şenliği’nde, hızlı fotoğraf çekilecek alanlar yer alacak. 23 Nisan Çocuk Şenliği, Sahil Atatürk Meydanı ve Kordon Boyunda 12.00- 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

SİLİVRİ BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSU SAHNE ALACAK

Silivri Belediyesi Kültür Merkezi’nin Çocuk Keman, Bale, Piyano ve Halk Oyunları ekiplerinin gösteri yapacağı şenlikte, Çocuk Korosu da sahne alacak. Volkan Yaran yönetimindeki Silivri Belediyesi Çocuk Korosu, Anadolu’dan Ezgiler isimli bir konser verecek.  

ÇOCUK TİYATROLARI SAHNELENECEK

Silivri Belediyesi Tiyatro Topluluğu, 23 Nisan’a özel hazırladıkları çocuk oyunlarını 24 Nisan Pazar Günü sahneleyecek. Silivri Belediyesi Yaşar Kemal Sergi Salonu’nda sahnelenecek oyunlar, 10.00- 12.00 ile 15.00- 18.00 saatleri arasında çocuk izleyicileriyle buluşacak. 

 

 

Anahtar Kelimeler:
Silivri23 NisanBayram

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol