Silivri Facebook
banner88

EYLÜL AYI MECLİSİ 2. BİRLEŞİMİ PERŞEMBE GÜNÜ

EYLÜL AYI MECLİSİ 2. BİRLEŞİMİ PERŞEMBE GÜNÜ

Silivri Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısı 2. birleşiminin 1.oturumu, 10 Eylül 2020 Perşembe günü saat 15.00’da yapılacak.EYLÜL AYI MECLİSİ 2. BİRLEŞİMİ PERŞEMBE GÜNÜ

Silivri Belediye Meclisi’nin 10/09/2020 tarihine rastlayan Eylül ayı toplantısı 2. birleşiminin 1. oturumu, Perşembe günü saat 15.00’da Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek. Meclis toplantısında görüşülecek gündem maddeleri şu şekilde;

 G Ü N D E M                    : 

1 - Taş Grup Gıd. Nak. Oto. Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından 27 AFT 800 plakalı, 2012 model, Hyundai marka kamyoneti belediyemize bedelsiz olarak hibe etme talebi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

2 - Taş Grup İn. Gıd. Nak. Oto Teks. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından 34 DBF 730 plakalı, 2012 model Iveco marka, perdeli/brandalı saç kasalı kamyonu belediyemize bedelsiz olarak hibe etme talebi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

3 - Ende Otomotiv Danışmanlık Turizm İnşaat Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından 33 AEV 518 plakalı, 2018 model, Dacia marka, VF1HJD40860827625 şasi numaralı otomobili belediyemize bedelsiz olarak hibe etme talebi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi. 

4 - Silivri İlçesi, Silivri Merkez Sahil Bölgesi 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı ile ilgili İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi. 

5 - İlçe sınırları içerisindeki bazı cadde ve sokak isimlerindeki hataların düzeltilmesi ve yeniden isimlendirilmesi ile ilgili İsim ve Tespit Komisyonu raporunun görüşülmesi. 

6 - Belediyemiz Kentsel Tasarım Müdürlüğünün “Etüt Proje ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü” olarak adının değiştirilerek Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin revizesinin yapılması ile Kentsel Tasarım Komisyonu adının "Kentsel Dönüşüm ve Afete Hazırlık Komisyonu" olarak değiştirilmesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi. 

7 - Belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliği revizesi ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.  

8 - Silivri İlçesi, Alibey Mahallesi (Yeni Mahalle) 1849 ada 1 parsel ve 1850 ada 1 parseldeki belediyemize yapılan bağışların bedelsiz olarak tashihen, ilgililerine iade edilmesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi. 

9 - Mülkiyeti belediyemize ait ilçemiz Selimpaşa Mahallesi, 409 ada, 2 parselde kayıtlı taşınmazın satışı ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

10 - Belediyemiz mülkiyetindeki Çayırdere Mahallesi, 184 ada 2 parsel, 183 ada 1 parsel, 141 ada 1 parsel ve 140 ada 1 parsel sayılı taşınmazların 3 (üç) yıldan fazla süre ile kiralanması ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

11 - Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünce talep edilen belediyemiz birimlerine lüzumlu ek ücret tarifelerinin belirlenmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol