Silivri Facebook
banner88

MECLİS 9 GÜNDEM MADDESİ İLE TOPLANIYOR...

MART AYI MECLİSİ PAZARTESİ GÜNÜ

Silivri Belediye Meclisi’nin Mart Ayı Meclis Toplantısı 1. Birleşiminin 1. Oturumu, 02 Mart 2020 Pazartesi Günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

Silivri Belediye Meclisi’nin 02/03/2020 tarihine rastlayan Mart Ayı toplantısı 1. Birleşiminin 1. Oturumu, saat 10.00’da Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek. Meclis toplantısında görüşülecek gündem maddeleri şu şekilde;

 G Ü N D E M :

1-İlçemiz Kadıköy Mahallesinde yapılacak kadastro çalışmalarında 6 adet Bilirkişi seçilmesinin görüşülmesi.

2-Silivri İlçesi Piri Mehmet Paşa Mahallesi, 39 ada, 55 parsel sayılı taşınmaz üzerindeki Silviya Otel’in kat maliklerine ait hisseler ile belediyemize ait hisselerin takas edilmesi ve satışının görüşülmesi.

3-Mülkiyeti belediyemize ait Fatih Mahallesi, 97 ada 220 ve 52 parsel sayılı taşınmazların verici kulesi ve telsiz role istasyonu için İlçe Emniyet Müdürlüğüne tahsisi ve bu konuda protokol hazırlanması ile Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesi.

4-Belediyemiz ile İstanbul Kültür Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ile sağlık taraması ve eğitimi konusunda ortak hizmet projesi gerçekleştirilmesi ve bu konuda protokol hazırlanması ile Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesi.

5- Ayyıldız Hazır Beton ve Turizm Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından 34 UJ 4480 plakalı ve 34 UJ 9170 plakalı hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonlarını belediyemize bedelsiz olarak hibe etme talebinin görüşülmesi.

6- Silivri Belediyesi ile Gümüşhane İli Şiran İlçesi Yeşilbük Belediyesi arasında kardeş şehir ilişkisi kurulmasının görüşülmesi.

7-Silivri Belediyesi ile Sakarya İli Taraklı Belediyesi arasında kardeş şehir ilişkisi kurulmasının görüşülmesi.

8-Silivri Belediyesi ile Gümüşhane İli Şiran Belediyesi arasında kardeş şehir ilişkisi kurulmasının görüşülmesi.

9-İlçemiz sınırları içerisinde yaşayan ilköğretim okullarında eğitim alan 8 nci sınıf öğrencileri arasında 2020 yılı LGS sonuçlarına göre ilk 5’e giren öğrencilerimizin ödüllendirilmesinin görüşülmesi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol