Silivri Facebook

Ortaköy Düğün Salonuna Kavuşuyor...

 ORTAKÖY DÜĞÜN SALONU OCAK AYINDA HİZMETE GİRECEK
Silivri Belediyesi yatırım programı kapsamında Ortaköy Mahallesi’nde yapılan Düğün Salonu inşaatı tamamlandı. Salonun açılışı Ocak ayında yapılacak.

Ortaköy sakinlerinin mahallede asker gecesi, kına ya da düğün yapmak için bir salon istemeleri üzerine çalışmaları başlatan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Düğün Salonu inşaatını tamamladı. Düzenleme çalışmalarının devam ettiği Ortaköy Düğün Salonu’nun açılışı, Ocak ayında yapılacak. Çok amaçlı olarak kullanılacak düğün salonu mahallenin önemli bir ihtiyacını karşılayarak, altında bulunan dükkânlarla da sosyal ve ekonomik canlılık yaratacak.

 

ORTAKÖY DÜĞÜN SALONU’NDA NELER YAPILDI?

Silivri Belediyesi Ortaköy Düğün Salonu’nun toplam 1224 metrekare inşaat alanında; 295,40 metrekare düğün salonu içerisinde gelin odası, mutfak, engelli, bay ve bayan tuvalet bulunmaktadır. Zemin kat 272 metrekare olup, içerisinde 7 adet dükkân mevcuttur. Bodrum kat toplam 290 metrekare olup, içerisinde su deposu, iki ayrı depo, bay ve bayan tuvalet, otopark, jeneratör odası ve görevli odası bulunmaktadır.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol