Silivri Facebook
banner9
banner32
banner43

Genç sporcular ödüllerini aldı
 
Kaynak : Değişim Gazetesi
 
2007–2008 Öğretim yılında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen spor turnuvalarında dereceye giren öğrencilerin ödül ve madalyaları, önceki gün Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesinin kapalı spor salonunda yapılan törenle verildi.
 
Ödül töreninden önce öğrenciler performanslarını izleyenlere ve protokole sergilediler. Esen İbak öğrencilerinin penaltı gösterileri izleyenlerden büyük alkış aldı. Çeşitli dallarda dereceye giren öğrencilerin ödüllerini İlçe Tarım Müdürü Hasan Güven ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yılmaz Kaya verdi.
 
Dereceye giren sınıfların ve öğrencilerin isimleri şu şekilde:
Eğitsel Oyunlar 1.si, 3/B sınıfı; 1. Veli Çalışkan, 2. Fatih Köseoğlu, 3. Ekrem Doğruer, 4. Alican Ay, 5. Gökhan Öztürk, 6. Selen Memiş, 7. Ahmet Akbulut, 8. Zehra Yapıcı
Eğitsel Oyunlar 2. si, 3/A sınıfı; 1. Oğuzhan Güngören, 2. Seymen Avı, 3. Aysel Arslan, 4. Cem Muslukal, 5. Erkan Çakır, 6. Demet Balcı, 7. Ersin Ceylan, 8. Aleyna Zar
İş Eğitim Sınıfı, 1. Serdar Kaya, 2. Serhat Eti, 3. Sevgi Yıldız, 4. Aykut Şenol, 5. Onur Alkış, 6. Mustafa Ala, 7. Esra Sarı, 8. Gürkan Çelik, 9. Selimcan Tayfun
Yıldız Kız Voleybol; 3. Takım-karma-1. Alçin Aybenakbaş, Hilal Yılmaz, Meltem Gemici, Burcu Dönmez, İlayda Başyiğit, Büşra Tekin, Melek Akdan, Kebire Oruç, Tuğçe Kanat, Sinem Eraslan, Sümeyye Savurtekin, Merve Kuzu
2. Takım-Gümüşyaka; 1. Büşra Vardar, 2. Ayça Akçay, 3. Asena Sakacıoğlu, 4. Selen Ölçer, 5. Tuğçe Balat, 6. Simge Badır, 7. Eylem Dağcı, 8. Gözde Güçlü, 9. Sevcan Şen, 10. Bülbül Sever, 11. Cansu Topçu, 12. Şerife Bilmez
 
Hasgalstar Basketbol Şampiyonu: 11 Fen/C; Batuhan Kocoğlu, Buğra Fikircioğlu, Alican Develioğlu, Emre Özmert, Anıl Aydın, Mehmet Cem Eşmeoğlu, Yunus Gürbüz
 
Hasgalsstar Tenis: 1. Çağatay Sır, 2. Buse Kaygusuz, 3. Burak Aydoğan
 
Hasgalsstar Badminton Genç Kız: 1. Büşra Kurt, 2. Buse Kaygusuz, 3. Helin Tunbul
 
Hasgalstar Badminton Genç Erkek: 1. İlkay Güvenç, 2. Yusuf Yorulmaz, 3. Murat Soydan
 
Hasgalstar Masa Tenisi Genç Kız: 1. Günnur Altınkök, 2. Buse Kaygusuz, 3. Simge Sönmezışıklar
 
Hasgalstar Basketbol Show: Takım sut yarışması; 3. Bitse de gitsek; Gürkan Koyuncu, Can Pektaş, Sinan Önel
2. Hasgal; Umut Öner, Egemen Güzel, Mehmet Özgül
1. Uçan Turist; Toygun Kora, Cem Mustafa Öğretmez, Tolga Yalıcı
3’lük yarışması; 1. Mehmet Özgül, 2. Toygun Kara, 3. Uğur Akkas
 
Hasgalstar Smac Yarışması; 1. Buğra Fikircioğlu, 2. Fatih Bayraktar, 3. Umut Öner
 
Hasgalstar Yetenek Yarışması; 1. Doğaç Baybars, 2. Toygun Kara, 3. Aytunç Gündüz
 
Müge CESUR
 
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.