Silivri Facebook
banner88

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI...

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 95. yılı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Açıklamasında, bir çok zorluk ve imkansızlığa rağmen milletçe verdiğimiz milli mücadelenin Cumhuriyet'in kuruluşu ile taçlandırıldığını söyleyen Başkan Bozoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

Değerli Hemşehrilerim;

Bugün milli birlik ve beraberlikle, birçok imkansızlığa ve yokluğa rağmen 7 düvele karşı kahramanca verdiğimiz milli mücadelenin ardından taçlandırdığımız Cumhuriyet'imizin kuruluşunun 95. yılını kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. İstiklal harbimizi zafere taşıyan, Cumhuriyetimize hayat veren ruh, tıpkı 95 yıl önce olduğu gibi bugün de dimdik ayaktadır. Bin bir zorluk ve mücadele ile kurulan Cumhuriyetimizi yaşatmak ve güçlendirmek bizlerin asli vazifesidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün muasır medeniyetler seviyesi hedefine Türkiye'miz hızla yaklaşmaktadır. AK Parti iktidarı ile 16 yılda bir çok alanda yaptığı yenilik ve atılımla Türkiye eskisinden daha da güçlüdür. 29 Ekim günü açılışını gerçekleştireceğimiz dünyanın en büyük havalimanı olan 3. Havalimanı güçlü Türkiye'nin en büyük meyvelerinden birisidir. Bizler bir ve beraber oldukça, önümüzde hiç bir engel duramaz. Bunun en iyi örneğini 15 Temmuz hain darbe girişimindeki duruşumuzla bütün dünyaya gösterdik. Önce millet, önce memleket ruhuyla Türkiye yükselmeye ve güçlenmeye devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle,

Vatanın bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığı için kahramanca can vermiş binlerce şehidimizin bizlere mirası olan Cumhuriyet'imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere ahirete intikal etmiş bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.

Saygı sevgi ve hürmetlerimle...

Mutlu Bozoğlu

AK Parti Silivri İlçe Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol