Silivri Facebook
banner88

BOZOĞLU UYARDI " MAĞDURİYET YAŞAMAYIN"

BOZOĞLU UYARDI " MAĞDURİYET YAŞAMAYIN"

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Silivri-Yenibosna seferleri yapan Silivri Birlik otobüslerinde 1 Aralık'tan itibaren nakit para döneminin sona erdiğini ve sadece İstanbul kart ile seyahat edileceğini hatırlatarak vatandaşların mağduriyet yaşamamak adına İstanbul kart temin etmeleri gerektiğini söyledi.

KART SATIŞI VE DOLUMU 153 BEYAZ MASA İLETİŞİM NOKTASINDA

Piri Mehmet Paşa Mahallesi eski devlet hastanesi yanında bulunan İBB 153 Beyaz Masa İletişim Noktasına İstanbul Kart satış ve dolum cihazı eklendiğini söyleyen Bozoğlu, Silivri genelinde birçok farklı noktada bu cihazların sayısının artırılacağını belirterek şu ifadelere yer verdi. "Daha önceden de duyurduğumuz gibi 1 Aralık 2018 tarihi itibarı ile Silivri Birlik otobüslerimizde artık nakit para geçmiyor. Silivri- Yenibosna arası seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamak için İstanbul kart temin etmeleri gerekiyor. Silivri merkezde eski devlet hastanesinin olduğu yerde bulunan İBB 153 Beyaz Masa iletişim noktamıza İstanbul Kart satış ve dolum cihazı entegremizi yaptık. Buradan kart dolumu ve temini yapılabiliyor.

SELİMPAŞA'YA KART SATIŞI VE DOLUM CİHAZI GELİYOR

Bunun dışında özellikle Selimpaşa mahallemizde yaşanan mağduriyeti gidermek adına oraya da İstanbul kart satış ve dolum cihazı kurulumunu en kısa sürede gerçekleştirirceğiz. Bu durumdan faydalanmak isteyen fırsatçıların önüne geçmek ve mağduriyet yaşanmaması adına bu cihazların sayısını ivedi bir şekilde önümüzdeki günlerde artırmış olacağız. " dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol