Silivri Facebook
banner88

Elif Şahin Başkan Oldu Bozoğlu'na Teşekkür Etti...

BOZOĞLU KOLTUĞUNU ŞEHİT YAKINI ELİF ŞAHİN’E DEVRETTİ

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile çoğunluğu öksüz ve yetim olan çocukları makamında misafir etti.  Makam odasını da 23 Nisan’a göre süsleten Başkan Bozoğlu, makam koltuğunu ise şehit yakını Elif Şahin’e devretti.

BÜTÜN GAYRETİMİZ SİZLE DAHA GÜZEL BİR GELECEK BIRAKMAK İÇİN

 Silivri Atatürk Meydanında düzenlen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmî törenlerinin ardından çoğunluğu öksüz ve yetim çocuklardan oluşan bir gurup öğrenciyi makamında ağırladı. AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, 23 Nisan’a özel süslettiği makam odasında, başkanlık koltuğunu Mardin’de girdiği çatışmada şehit düşen bir Mehmetçiğin yakını olan Piri Mehmet Paşa Okulu öğrencisi 10 yaşındaki Elif Şahin’e devretti. Devir teslim merasiminde konuşan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, “Bugün geleceğimizin teminatı olan siz çocuklarımız için çok anlamlı bir gün.  Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sizlere armağan ettiği 23 Nisan aynı zamanda demokrasimizin de temellerinin atıldığı gün. Sizlerin çok iyi bir eğitim alması çok önemli.  Vatan ve milletimizi muasır medeniyetler seviyesinin zirvesine taşıyacak olan sizlersiniz. Bütün gayretimiz size daha güzel bir gelecek bırakmak için. “dedi.

ELİF BAŞKAN BOZOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Silivri İlçe Başkanlığını temsili olarak devralan Piri Mehmet Paşa Okulu 4. Sınıf öğrencisi Elif Şahin, İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’na 23 Nisan Bayramı dolayısı ile çocukları unutmayarak makamında misafir ettiği için teşekkür etti.  Başkan Elif Şahin bir süre öğrenci arkadaşları ve ilçe teşkilatına gelen misafirlerle sohbet edip ikramlarda bulundu. Program Başkan Bozoğlu’nun öğrencilere hediye takdimi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol