Silivri Facebook
banner88

Mutlu Bozoğlu "İSTANBUL" Havaalanı Açılışındaydı...

BOZOĞLU HAVAALANI AÇILIŞ HEYCANINI PAYLAŞTI

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, günde 2 bin uçağın iniş kalkış yapabileceği, 250 havayolu şirketine hizmet verecek olan,toplamda yıllık 200 milyon yolcu kapasitesine sahip olan dünyanın en büyük havalimanı unvanına sahip Yeni İstanbul Havalimanının açılış törenine katıldı.

Dünyanın bir çok ülkesinden en üst düzey katılımcıların da hazır bulunduğu görkemli açılışa Başkan Bozoğlu'na AK Parti Silivri Kadın Kolları Başkanı Ülkenur Büke ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Şafak Karabina'da eşlik etti. Bozoğlu açılışda AK Parti İstanbul Milletvekilleri Tülay Kaynarca ve Nevzat Şatıroğlu ile de bir araya geldi.

TARİF EDİLEMEZ BİR HEYECAN İÇERİSİNDEYİZ

Açılışla ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yapan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, "Türkiye Cumhuriyetinin Mustafa Kemal Atatürk 'ün işaret ettiği muassır medeniyetler seviyesine bir adım daha yaklaştığını, Cumhuriyetimizin 95.inci yılında açılan dünyanın en'leri arasına giren Yeni İstanbul Havalimanı'nın açılışına şahitlik ederek kutlamanın heyecanı tarif dahi edilemez." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol