Silivri Facebook
banner101

Rıfat Kutlu:” Özcan Işıklar mağdur vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyorum diye haber yaptırıp reklamını yaptı”

Rıfat Kutlu:” Özcan Işıklar mağdur vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyorum diye haber yaptırıp reklamını yaptı

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu sosyal medya hesabından paylaştığı yazıda Özcan Işıklar’ı reklam yapmakla suçladı…

Rıfat Kutlu’nun açıklaması şöyle:

İlçemizde yaşanan Sel felaketinin ardından mağdur olan vatandaşlarımızın mağduriyetlerini ortadan kaldırmak adına bütün kurumlar olarak çaba sarf ediyoruz. Boyle bir ortamda siyaset, reklam, siyasi cikar dusunmeden tum imkanlarimizi seferber etmis durumdayiz.

Ancak,

Bölgede mağdur olan vatandaşlarımızın konaklama ihtiyaçlarını karşılıyorum diyerek haber yaptırıp, reklamını yapan Belediye Başkanı Özcan Işıklar; reklam maksadınin hasıl oldugunu dusunmus olacak ki; cikan haberin hemen ertesi günü, magdur vatandaslarimizin otel konaklamasini iptal etti! Ardindan magdur vatandaslarimizi yemeği, sabunu, havlusu dahi olmayan natamam bir yapiya gonderdi.

Vatandasini reklam malzemesi olarak kullanan bu zihniyeti kamuoyunun takdirine birakiyorum!

Magdur vatandaslarimiz musterih olsun. İBB olarak Aralıksız bir şekilde vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek adına çalışmalarımız devam edecektir.

Enfeksiyon, Hastalik ve diğer risklere karşı İBB tarafından bölgede ilaçlama çalışması yapılacaktır.

Vatandaşlarımızın hane içleri dahil olmak üzere temizleme çalışması gerceklestirilecek, halkimizin en az sıkıntı ile bu süreci atlatması saglanacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol