Silivri Facebook
banner88

Safari 2018 Sonuçları Belli Oldu...

SİLİVRİ FOTO SAFARİ 2018 SONUÇLANDI

AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Silivri’de bir ilk olarak gerçekleştirilen Silivri Foto Safari 2018 Fotoğraf Yarışması sona erdi. 140 Profesyonel ve amatör fotoğrafçının katıldığı “İstanbul’un Batı’ya açılan kapısı Silivri” konulu fotoğraf yarışmasında 3 Ara Güler Eşdeğer Başarı Ödülü, 5 Mansiyon ödülü ve 32 Sergileme ödülü kazanan yarışmacılar belli oldu. Yarışmanın başarı ödülleri geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Ara Güler’e atfedildi.

AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı tarafından 18-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Silivri Foto Safari 2018 fotoğraf yarışması sonuçlandı. Dört gün boyunca Silivri ilçe sınırları içerisinde birçok farklı ilden gelen profesyonel ve amatör 140 fotoğrafçının katıldığı, Silivri Foto Safari 2018'de 655 fotoğraf içerisinden 3 adet Ara Güler Başarı Eşdeğer Ödülü, 5 Adet Mansiyon Ödülü ve 32 Adet Mansiyon Ödülü dün gece sahiplerini buldu.

BOZOĞLU BÜTÜN YARIŞMACILARI KUTLADI

Profesyonel ve amatör 140 fotoğrafçının katıldığı Silivri Foto Safari 2018 yarışmasında 4 gün boyunca Silivri ilçe sınırları içerisinde bulunan köy ve mahalleleri karış karış gezerek fotoğraflayan ve kıyasıya bir başarı yarışının yaşandığı fotoğraf yarışmasının kayıtları Silivri Öğretmen Evi Safir Kafede gerçekleşti. AK Parti İstanbul Milletvekili Nevzat Şatıroğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülkenur Büke, Gençlik Kolları Başkanı Şafak Karabina ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile kayıt masasını ziyaret eden AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, fotoğraf yarışması için Silivri’ye gelen fotoğrafçılara başarı dileyerek, yarışmaya katılımları için teşekkür belgesi ve hediye takdim etti.

SİLİVRİMİZ BÜTÜN RENKLERİ İLE FOTOĞRAFLANDI

Silivri tarihinde bir ilk olarak gerçekleşen Silivri Foto Safari 2018 fotoğraf yarışması ile ilgili açıklama yapan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, yarışmaya katılan bütün fotoğrafçılara teşekkür ederek, “ Silivri'de bir ilki gerçekleştirdiğimiz Silivri Foto Safari 2018'e katılarak Silivri'mizin tanıtımına ve görsel tarihine büyük katkı sağlayan bütün yarışmacılarımıza, çok değerli jüri üyelerimiz Sayın Hamit Akçay, Sayın İlhan Türkmen, Sayın Ömer Şahin, Sayın Şeref Akçay, Sayın Tuna Akçay hocalarımıza ve organizasyon komitemize şahsım ve teşkilatımız adına çok teşekkür ediyorum. Bu yarışma sayesinde Silivri’miz bütün renkleri ve güzellikleri ile fotoğraflanmış oldu. Bizden sonraki nesillere Silivri’mizin görsel güzelliği ve Silivri’deki yaşamı anlatan çok güzel bir eser bırakıyoruz.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol