Silivri Facebook
banner88

Silivri'de Yaz Okulu Keyfi

Silivri’mizde eğitim ve öğretimde başarılı bir grafiği bulunan ÇİZGİ KOLEJİ tüm dünyada öne çıkan Finlandiya Eğitim Modeli’ni başarı ile uyguluyor.

Finlandiya eğitim sisteminde, mühendislik atölyesi, akıl oyunları atölyesi, işitsel sanatlar atölyesi gibi bünyesinde bulunan laboratuarlarda “Yaparak ve Yaşayarak” öğrenme modeli uygulanırken, çocuklar eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşarlar.

ÇİZGİ KOLEJİ, eğitim yılını başarı ile tamamlayan 4-14 yaş aralığında SİLİVRİ’deki tüm çocukların yeni dönemlerine enerji toplamaları, öğrenmeye ara vermemeleri için kendi uzman ve deneyimli eğitmenleri ile YAZ OKULU programına kayıtlarını başlattı.

2 dönem halinde ve okulun kendi bünyesinde sürdürülecek programda, çocuklar tek bir kurs yerine dolu dolu, unutulmaz bir yaz dönemi geçirecekler ve Yüzme - Yabancı Dil - Akıl oyunları - Tenis - Binicilik - Okçuluk - Müzik - Voleybol - Golf - Basketbol - Güzel Sanatlar eğitim programlarının tümünden faydalanacaklar.

ÇİZGİ KOLEJİ, devlet teşvikinden yararlanılabilen okullarına yeni kayıt yaptıran ve kayıt yenileyen tüm öğrencilerine yaz programının ücretsiz verileceğini duyurdu.

Program hakkında bilgi almak ve diğer sorularınız için 0212-727 79 00 numaralı telefondan irtibat sağlayabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol