Silivri Facebook
banner101

Tebrikler Emel Köleoğlu öğretmene...

Emel KöleoğluSilivri Halk Eğitim Merkezinde görsel sanatlar öğretmeni. Öğretmenimiz, kursiyerleriyle beraber hastanenin çocuk polikliniği duvarlarına rengarenk resimler çizdi.

Silivri Devlet Hastanesi Çocuk Polikliniğini duvarlarını resimlerle donatan Emel Öğretmen ve kursiyerleri; en değerli varlıklarımızın, çocuklarımızın, tedavi gördüğü bir mekânda resimle yani sanatla şifaya katkı sağlamanın manevi açıdan çok kıymetli olduğunu ifade ettiler. Etkinliğe sadece kursiyerleriyle başladığını belirten Emel Öğretmen, süreçte çocuklarımızın da bir şekilde etkinliğe katıldıklarını görmek bizi ayrıca mutlu etti, diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Bu etkinlikle Eğitimde İyi Örneklerden Özgün Uygulamalara İstanbul 2019 Sergisi’ne başvurmayı düşünen Emel Köleoğlu, etkinliğin çok paydaşlı bir toplum hizmeti olduğunun altını çizdi.

Etkinlik süresince desteklerini esirgemeyen Silivri İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Silivri Devlet Hastanesi Başhekimliği, Silivri Halk Eğitim Merkezi ve Silivri İş Adamları Derneğine müteşekkir olduğunu ifade eden Emel Öğretmen etkinliğin yaygınlaştırılarak devam edeceğini, sırada hastanenin diğer bölümlerinin olduğunu söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol