Silivri Facebook
banner101
  

MERHABA;

Uzun zaman oldu sizlere bir Merhaba demeyeli. Özlediğimi itiraf etmeliyim, özlendiğimi duyduğumda da minnettar kaldım teşekkür ederim. Daha donanımlı olmak için biraz mola vermek istedim. Bu arada yazarlık dahil, çin tıbbı, kişisel danışmanlığına kadar bolca eğitim ve sertifika aldım ki sizlere daha iyi anlatımda bulunabiliyim.  Yazmak ve eğitim vermek  kolay bir iş değil.

Geçenlerde  Silivri’de eğitim vermenin planlarını, öğrencilerimden biri ile  görüşürken tekrar yazmak geçti yüreğimden. Cihangir Bey ile de paylaştım bu fikrimi. O da sizin neden yazmadığınız soruyorlar, çok seviniriz yazarsanız memnuniyetle deyince, ben de memnuniyetle tekrar yazmaya başladım.

Yine, yeni, yeniden…

Bu bir merhaba yazısı oldu artık kalemin mürekkebi bu yöne aktı. Bundan sonraki yazılarımda farkındalık ve kişisel gelişim notları bulacaksınız. Her ne kadar ‘’farkındalık burası için çok uzak ’’ dese dahi dostlarım. Ben her kalbin sevgiye, her ruhun farkındalığa açık olduğuna inanmak istiyorum. Aydın ruhlu insanlarının olduğunu biliyorum. Yoksa yanılıyor muyum?

Az mıdır? Çok mudur? Sesim ne kadar ulaşır ulaşmaz bilemiyorum. Ama bir şeyi çok iyi biliyorum, ben yaşamsal aydınlığın ruhlarımıza, bedenlerimize, sağlığımıza ulaşması için yazıyor olacağım. Eminim ulaşanlar ulaşmayanlara anlatacaktır.

Sevgiyle..

Burcu Erim Dural

 

‘’Bazı  insanlar vardır ki selam verirler ve selamlarından is kokusu gelir. Bazıları da vardır ki selam verirler salamından misk kokusu gelir. ‘’

                                                                                                                                 Mevlana

 

 

                                                                                              

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
NEJLA 9 yıl önce

Canım başarılar diliyorum hayırlı olsun.