Silivri Facebook

Rektör Gül Araziyi Gezdi...

REKTÖR GÜL IŞIKLAR’I ZİYARET ETTİ
Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Zafer Gül, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı makamında ziyaret ederek, ilçede yapılacak olan üniversitesi ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Zafer Gül, rektörlüğe yeni atandığında kendisini ziyaret eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’a iade-i ziyarette bulundu. Işıklar’ı makamında ziyaret eden Rektör Gül’e, Rektör Yardımcıları da eşlik etti.
Silivri’ye yerleşke kurulması ile ilgili imzalanan protokol üzerine karşılıklı görüşlerin paylaşıldığı ziyaret, yaklaşık bir saat sürdü. Gül, Işıklar’a yaptığı ziyaretin ardından Belediye Başkan Koordinatörü Mehmet Has’ın eşliğinde Marmara Üniversitesi için tahsis edilen araziyi gezdi. Bölgenin durumu ile ilgili bilgiler alan Rektör Gül, arazinin üniversite için uygun olduğunu dile getirdi.  Ayrıca Ortaköy Mahallesi’nde kendilerine tahsis edilen, yarım kalan Ortaköy belediye hizmet binasının da rektörlük hizmet binası için uygun olduğunu ifade eden Gül, çalışmalara hız kazandıracaklarını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol