Silivri Facebook
banner88

Mektebim Kraliyet Müzik Okulu Sınav Merkezi Oldu.

Mektebim Çukurova Bilfen,

Kraliyet Müzik Okulu Sınav Merkezi Oldu.

Dünyanın en büyük sınav sistemi olarak kabul edilen, 90 ülkede gerçekleştirilen ve merkezi Londra’da bulunan İngiltere Kraliyet Ailesi Müzik Okulu ABRSM (The Associated Board of the Royal Schools of Music) Royal Akademi’nin sınavları Mektebim Çukurova Bilfen Kampüsünde gerçekleştirilecek. 

Akdeniz Bölgesi Adana İli yetkili sınav merkezi seçilen Mektebim Çukurova Bilfen Kampüsünde, İngiltere’den gelecek olan sınav komitesinin gözetiminde yapılacak olan bu sınava tüm Adana ve Akdeniz bölgesinden anaokulundan liseye kadar tüm kademelerden öğrenciler, katılabilecek.

Royal Academy Of Music (Londra), Royal College Of Music (Londra), Royal Northern College Of Music (Manchester), Royal Scottısh Academy Of Music And Drama (Glasgow) okullarının kurulda yer aldığı sınava, 35 değişik çalgı ile şan, teori, uygulamalı müzisyenlik dallarında katılım gösterilebiliyor. Her yaşta öğrenciye açık olan sınav, 3 kategoride değerlendiriliyor.

Birçok dünya üniversitesinde burs imkânı bulunan ve her yıl 500 bin öğrencinin dünyanın farklı yerlerinde sınava girdiği Royal Akademi Sınavları, bu yıl 11-12 ve 15 Mayıs 2017 tarihlerinde Mektebim Çukurova Bilfen Kampüsünde gerçekleştirilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol