Silivri Facebook
banner101

İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan Silivri’de…

İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan Silivri’de…

FATİH TURAN’DAN TEKNİK GEZİ  

İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, devam eden çalışmaları takip etmek ve son durumları hakkında bilgi almak için, Silivri ve Çatalca İlçelerinde incelemelerde bulundu.

Günün erken saatlerinde başlayan teknik gezide İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan’ın yanı sıra, Genel Müdür Yardımcıları Alişan Koyuncu, Cafer Sezgin ve Recep Hazır, Avrupa 2. Bölge Abone İşleri Daire Başkanı M. Zeki İmamoğlu, Atıksu İnşaat Daire Başkanı Celil Aslan, Su İnşaat Dairesi Başkanı Necati Çalık, Avrupa Su İsale ve Dağıtım Daire Başkanı Yusuf Tosun, Kanalizasyon Dairesi Başkanı İsa Yılmaz, Silivri Şube Müdürü Ruhi Şahin ve Çatalca Şube Müdürü Halil İbrahim Ürün de hazır bulundu.

Heyetin ilk durağı Silivri Şube Müdürlüğü oldu.  Silivri Şube Müdürlüğü’nden hareket eden heyet, Boğluca Deresi ıslah çalışmalarını yerinde inceleyerek, son durumu hakkında bilgi aldı. Heyet sırasıyla Gümüşyaka Bölgesi’nde deniz içerisinde bulunan atık su hatlarında, Çerkezköy kuyularında ve Danamandıra İçme Suyu Arıtma Tesisi’nde inceleme yaptıktan sonra Çatalca İlçesine geçti.

Çatalca İlçesinde incelemelerini sürdüren heyet; Bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda, kapasitesinin üzerindeki hatların iyileştirilmesi için devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde gördü. Ayrıca alınan son yağışlarla selden zarar görerek, maddi ve manevi yıkım yaşayan Aydınlar köyü ile Karamandere’de hali hazırda devam eden ıslah çalışmalarını gözlemleyen heyet, çalışmalarına İhsaniye Terfi Merkezi’nde devam etti.  Teknik gezi, Çatalca Şube Müdürlüğüne yapılan ziyaret ile sona erdi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol