Silivri Facebook
banner88

BOZOĞLU'NDAN 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI 

BOZOĞLU'NDAN 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI 

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu pazartesi günü başlayacak olan 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı münasebeti ile mesaj yayımladı. 
‘Her yıl gelişen ve büyüyen Türkiye’yi aldıkları eğitim ile daha da ileriye taşıyacak olan öğrenciler, yarın çalacak olan ilk ders zili, Cumhuriyetimizin kurucusu ve başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sizlere emanet ettiği Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesine taşıma hedefine varışın startını vermektedir.’ Diyen başkan Bozoğlu, öğrenci, öğretmenler ve velilere hitaben yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Bin bir zorluk ve fedakarlıklarla büyüttüğümüz, gözümüz gibi sakındığımız ve en güzel hayalleri onlar için kurduğumuz canımız evlatlarımız yarın okula başlayacaklar. Daha güzel bir ve daha güçlü bir Türkiye için adeta bir bayrak yarışı olan eğitim sistemimizde, dünün öğrencileri eğitimlerini tamamladılar ve aldıkları eğitimle bürokrasiden, siyasete, mühendislikten tarıma, teknolojiden turizme birçok farklı alanda bu ülke için çalıştılar bu ülke için ürettiler. Başarıları ile atalarımızın bizlere emaneti olan bu vatan geliştiren, üreten ve uygulayan dünün öğrencilerinden vazifelerini devralacak olan öğrencilerimiz için yarın ders zili çalacak. 
Kıymetli öğrenciler;
Yarın çalacak olan ilk ders zili, Cumhuriyetimizin kurucusu ve başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sizlere emanet ettiği Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesine taşıma hedefine varışın startını vermektedir. Sizlere daha iyi bir eğitim vermek için gerek devletimiz gerekse Millî Eğitim Bakanlığımız her türlü yatırımı ve desteği sağlamaktadır. Her geçen gün büyük bir hızla gelişen dünyada ülkemizi gururlandıracak başarılar sizlerin alacağı eğitime ve gayretinize bağlıdır. 
Bu duygularla;
Başta ilçemizde ki öğrenciler olmak üzere, öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim camiasının bütün kademelerine hayırlı olması temennisi ile 2018-2019 Eğitim Öğretim döneminde başarılar diliyor, saygı sevgi ve hürmetlerimizi sunuyorum. 

Mutlu Bozoğlu
AK Parti Silivri İlçe Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol