Silivri Facebook
banner88

MUTLU BOZOĞLU HAFTAYI DEĞERLENDİRDİ...

Sevgili Silivrililer;

Türkiye’nin en kurumsal ve en güçlü partisi olan AK Parti’mizin Silivri’deki temsilcileri olarak, geride bıraktığımız haftanın değerlendirmesini sizlerle paylaşmak istedik.

Her zaman dinamik ve üretken bir teşkilat olarak, girdiğimiz her seçimde bizlere olan güvenleri ve destekleri ile gücümüze güç katan, siz hemşerilerimizle bir araya gelmek, yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi vermek ve istişarelerde bulunmak adına bu hafta da ev ve esnaf ziyaretlerimiz devam etti. Yaptığımız her ziyarette bizlere kapıları ile beraber gönüllerini de açan tüm esnaf ve mahalle sakinlerimize yürekten teşekkür ediyorum. Gerçekleştirdiğimiz her ziyarette AK Parti’ye olan inanç ve güvenlerini ifade ederek partimize üye olmak isteyen vatandaşlarımız, çalışma azmimizi ve şevkimizi daha da artırmıştır.

Değerli dostlarım;

Bu hafta bizleri derinden üzen doğal bir afet yaşadık. 24 Ocak 2020 saat 20:55’te, Elâzığ Sivrice’de meydana gelen çevre il ve ilçelerde de hissedilen 6,8 şiddetindeki depremle sarsıldık. Can ve mal kaybına neden olan bu elim afete devletimiz, tüm imkân, kurum ve kuruluşlarıyla ile müdahale etmiş ve yaşanan mağduriyeti en aza indirmek, yaraları sarmak adına gerekli çalışmaları anında başlatmıştır. Yüce Allah’tan dileğimiz daha fazla can kaybı yaşanmaması ve enkaz altında kalanların biran evvel sağ salim ailelerine kavuşmasıdır. Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize sabırlar, yaralı olan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Deprem anından itibaren ivedi bir şekilde olay yerine intikal ederek birçok canın kurtulmasını sağlayan AFAD, UMKE, KIZILAY ve diğer tüm kurumlara teşekkür ediyor, emek ve gayretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Allah bu aziz milletimize bir daha böyle bir afet yaşatmasın.

Kıymetli Hemşerilerim;

Geçmişte olduğu gibi bugünde cennet vatanımıza göz dikmiş, milli birlik ve beraberliğimize kast etmiş iç ve dış düşmanların bütün saldırılarını bertaraf etmeyi başarmış olan bu fedakâr millet, yine kendi bağrından çıkan kahraman evlatları ile bu zihniyetle mücadele etmeye devam etmektedir. Tıpkı 24 Ocak 2001 tarihinde vatan hainleri tarafından uğradığı alçakça suikast ile şehit edilen Diyarbakır Emniyet Müdürümüz Gaffar Okkan gibi. Yüreği vatan, millet ve bayrak aşkı ile tutuşan, canı pahasına bu millete kendini hizmete adamış, tüm tehdit ve baskılara rağmen davasından vazgeçmemiş ve görevini fazlasıyla ifa eden kahraman şehidimizi vefatının 19. Yılında bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.

Son olarak;

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, yerli ve milli hamlelerle savunmadan sanayiye, turizmden tarıma, ekonomiden eğitime her geçen gün daha da büyüyen ve güçlenen Türkiye, kendi yaralarını rahatlıkla sarabildiği gibi, dünya üzerindeki mazlumlara da umut olamaya, kol kanat germeye devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni haftanın birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi kuvvetlendirmesini temenni ediyor, sağlıklı ve huzurlu bir hafta geçirmenizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Saygı sevgi ve hürmetlerimle…

Mutlu Bozoğlu

AK Parti Silivri İlçe Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol