Silivri Facebook
banner88

Mutlu Bozoğlu:" Silivri'nin Doktoru Volkan Yılmaz"

Yılmaz, “Muhtarlar belediye başkan yardımcım gibi olacak”

Akören’de vatandaşlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Herkesin huzurunda söylüyorum, muhtarlar benim belediye başkan yardımcım gibi görev yapacaklar” dedi. Yılmaz, yöresel ürünler pazarı ve mezbahane projesi için de söz verdi. 

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, seçim çalışmalarına Akören halk buluşması ile devam etti. Yılmaz’a, AK Parti 24.Dönem İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi adayları eşlik etti. Mahalle Muhtarı Hüseyin Ergin’in karşıladığı Cumhur İttifakı heyeti vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

AK Parti İlçe Bozoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları dışında hiçbir hizmet yapılmadığını belirterek, Cumhur İttifakı adayı Volkan Yılmaz’ın kazanmasıyla hasretle beklenen hizmetlerin geleceğini ifade etti. Silivri’yi kurtarılmayı bekleyen hastaya benzeten Bozoğlu, “Büyükşehir Belediyemiz tarafından bir şekilde kalp masajı yapılarak hayatta tutulmaya çalışıyor. Bir doktorun gelmesini ve stent takılmasını anjiyo yapılmasını bekliyor. Yani doktorunu bekliyor, o doktor da inşallah Volkan Yılmaz olacak” dedi.   

Milletvekili Gülay Dalyan ise “AK Parti hiçbir zaman acak ecek diyerek vatandaşı oyalamadı. Yaptı diyerek söz verilen tüm hizmetleri hayata geçirdi. Bugün yapılacak dediğimiz hizmetler yapılıyorsa, Volkan Yılmaz başkanımızın da burada yapılacak dediği tüm hizmetler yapılacaktır” diye konuştu.

SİLİVRİ’Yİ UNUTANLARI SİZ DE UNUTUN

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, yerel kalkınma yatırımları başta olmak üzere gıda, tarım ve hayvancılık üzerine yapılacak projelerini ifade etti. İlçeyi sadece çarşı merkezinden ibaret görmediklerini söyleyen Yılmaz, “Silivri’yi sadece şehir merkezi görenler buraları unuttular. Ama sizi unutanları 31 Mart’ta sizler de unutun ki yaptıkları hataların farkına varsınlar” mesajı verdi.

ESKİ AKÖREN’İ ARAR OLDUNUZ

Köylerdeki sorunların çözülmediğini aktaran Yılmaz, “Her geçen gün büyüyen problemler, bırakın çözülmeyi halının altına süpürülmeye devam ediyor. Seçim kampanyama başladığım günlerde hiçbir adaya çamur atmadan siyaset yapacağım, söz verilen ama yapılamayan hizmetleri sizlere de ifade edeceğim dedim. Akören’de taş üstüne taş koyan muhtarlarımdan, azalarımızdan ve de belediye başkanlarımızdan Allah razı olsun. Ama görüyoruz ki belediyeye bağlanmadan önceki Akören mi, bugün ki Akören mi diye sorsam, eski Akören dersiniz. Çünkü sizleri unuttular” şeklinde konuştu.      

MUHTARLAR YARDIMCIM GİBİ GÖREV YAPACAK

Yılmaz, “Herkesin huzurunda söylüyorum, muhtarlar benim belediye başkan yardımcım gibi görev yapacaklar” diyerek konuşmasına şöyle devam etti: “Gözüm kulağım elim, muhtarlarım sayesinde burada olacak. Bana ulaşamamak gibi bir durum söz konusu olmayacak. Belediye yokuş yeri değil iniş yeri olacak. Belediyeye geldiğinizde bir abi bir dayı bir amca aramak zorunda kalmayacaksınız; çünkü benim kapım herkese açık olacak.”  

YÖRESEL PAZAR VE MEZBAHANE PROJESİ

Tarım, hayvancılık ve gıda ile ilgili ‘yöresel Pazar’ projesini aktaran Yılmaz, üreticiyle tüketiciyi bir araya getireceklerinin altını çizdi. Diğer yandan ilçede olmayan mezbahane projesinden bahseden Yılmaz, hayvancılıktaki emeklerin boşa çıkmayacağı mezbahane projesinin tüm sorunları ortadan kaldıracağını vurgusunu yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol