Silivri Facebook
banner88

Selami Değirmenci;"Demokratik Sol Parti Silivri’de Artık Birinci Parti"

Selami Değirmenci;"Demokratik Sol Parti Silivri’de Artık Birinci Parti"

Gümüşyaka Değirmenci’yi bağrına bastı

Demokratik Sol Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci’ye Gümüşyaka Mahallesi'nde yoğun ilgi. Yüzlerce vatandaşlarla bir araya gelen Değirmenci, Gümüşyakalılara projelerini anlattı.

DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, Gümüşyaka eski Belde Belediye Başkanları Hüseyin Agu ve İsmet Kirazpınar, Ortaköy eski Belde Belediye Başkanı Erdinç Tabak, DSP Silivri İlçe Başkanı Hüseyin Dertop, CHP'li Belediye Meclis Üyesi Devrim Uzun ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Gümüşyakalılarla bir araya geldi.

“SEVDAMIZ SİLİVRİ”

Adaylık sürecini anlatan Değirmenci, “Asla bir koltuk sevdası değil. Silivri halkı bana onurların en büyüğünü yaşattı. Silivri’nin kaynaklarının kötü kullanıldığını gördük. Bunları görüp, isyan etmemek yapabileceğimiz bir şey değildi. Sevdamız Silivri. Silivri’ye yapılan haksızlıklara karşı çıktık. Bugünlerde gelen tüm anketlerde Demokratik Sol Parti Silivri’de artık birinci parti. Sizin seçim kazanma şansınız yok, bölücüsünüz dediler. Anketlerde Cumhur İttifakı adayının yüzde 20-25’i geçme şansı yok. Bütün anketler bunu gösteriyor. Volkan Yılmaz’ın kazanamayacağı artık netleşti” dedi.

“İNSANLARIN BELEDİYENİN

VARLIĞINDAN HABERİ YOK”

“10 yıldır belediyenin varlığından haberi yok insanların. Bu bölgede halen çocuklarımız, kendi imkanlarıyla gidip gelmeye çalışıyorlar. Belediye O çocukları bu şekilde bırakmamalı. TÜRAM’dan çıkan çocuklarımız yolda otostop yapıyorlar. Sen daha çocukları doğru dürüst evlerinden okula getiremiyorsun” diyerek kadınlarla ve Gümüşyaka’yla ilgili projelerini anlattı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol