Silivri Facebook
banner88

Volkan Yılmaz, “Her mahalleye ücretsiz kreşler yapacağız’ 

Volkan Yılmaz, “Her mahalleye ücretsiz kreşler yapacağız’ 

Kavaklı’da kadınlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Her mahalleye ücretsiz kreşler yapacağız. Kreş ücretiyle maaşının arasına sıkışan bir anne kalmayacak” mesajı verdi. 

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Kavaklı Mahallesi kadınlarıyla bir araya geldi. Yılmaz, kadın ve çocuklara yönelik projelerini dile getirdi.

Seçim çalışmalarımızda nerede olursam olayım, nerede konuşursam konuşayım, konuşmamın büyük bir bölümünüz siz hanımefendilere ayırıyorum” diyerek söze başlayan Yılmaz, şöyle devam etti: “Çünkü bu hamaset değil, nutuk değil. Hanımefendiler başımızın tacıdır. Sizlerin olduğu her yerde çiçekler açılıyor, her yer derli toplu duruyor. Sizlerin olmadığı her yer keşmekeş ve dağınık. İyi ki varsınız, iyi ki bizlerlesiniz. Sizlerle beraber yürüyeceğimin sözü veriyorum. Çıktığım bu yolda en büyük destekçilerim hanımefendiler. Sizlerin gözlerinin içine baktığımda en büyük kaygıların çocukları olduğunu görüyorum. Ben sizin çocuklarınızla marka şehirleri beraber oluşturacağım.”

SİLİVRİ’Yİ BÜTÜNCÜL BİR ANLAYIŞLA YÖNETECEĞİZ

Yılmaz, “Hanımefendilerin şiddet görmediği, şiddet uygulayanların çok ağır cezalar çarptırıldığı bir Türkiye arzuluyorum” diyerek sözlerine devam eden Volkan Yılmaz, kadınların sosyal, siyasal ve ekonomik hayatın içine daha fazla girilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Silivri’ni bunu başarabileceklerini kaydeden Yılmaz, “Sizleri sosyal hayatın içine daha fazla katacağız. Daha fazla kültürel hayatın içinde olacaksınız. Ama en önemlisi ekonomik ve siyasal hayatın da içinde olacaksınız. Kadınlarımızın önemini her defasında söylüyoruz. Biz sözde değil özde bir anlayışla hassasiyetlerimizi ifade ediyoruz. Her mahalleye ücretsiz kreşler yapacağız. Kreş ücretiyle maaşının arasına sıkışan bir anne kalmayacak. Silivri’yi bütüncül bir anlayışla yöneteceğiz ve köyleri unutmadan, beldeleri unutmadan, tüm hanımefendilerin imkanlarına sunulacak hizmetler yapacağız. Onları sosyal hayatın içine dahil edeceğiz.” diye konuştu.

Fikir alışverişi yapılan toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol