Silivri Facebook
banner88

YILMAZ: “BEN SİLİVRİ'YİM SİLİVRİ BENİM”

GÜR: “ANAHTAR ELİNİZDE, KAPIYI AÇIP İÇERİ GİRİN” 

MHP Silivri İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen istişare toplantısında konuşan MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, “90 günlük süre içerisinde gece gündüz çalışalım. Kapıya kadar geldik, anahtar elinizde. Açın kapıyı içeri girin. Volkan Yılmaz sizlere emanet” dedi.

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, seçim çalışmaları kapsamında Silivri’ye geldi. İlk olarak Silivri Rizeliler Derneği’nde düzenlenen toplantıya katılan Gür, ardından MHP Silivri İlçe Teşkilatı’nın istişare toplantısına katıldı. Cumhur İttifakı’nın MHP’li Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz ile birlikte ziyaretlerini gerçekleştiren İl Başkanı Gür, verdiği mesajlarda kararlılık vurgusu yaptı.

MHP İl Başkan Yardımcıları, İlçe Yönetim Kurulu, Kadın Kolları Yönetimi, Mahalle Başkanları ve Ülkü Ocakları’nın hazır bulunduğu toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, yaklaşan yerel seçimlere tüm yönleriyle hazır olduklarını belirtti. “Cumhur ittifakı kazanacak, Silivri kazanacak” diyen Yalçın, “Tüm teşkilatlarımız ile birlikte çalışıp belediyeyi kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve Allah’ın izniyle başaracağız” diye konuştu.  

İL BAŞKANI GÜR: “ANAHTAR ELİNİZDE, KAPIYI AÇIP İÇERİ GİRİN” 

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’ın bölgede tanınan bir isim olduğunu söyleyerek, seçimlere avantajlı başladıklarını ifade etti. Gür, güç birliği yapılmasına dikkat çekerek şöyle konuştu: “Kişiliği, karakteri, iş dünyasındaki tanınmışlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi’ndeki görevleriyle herkesin bildiği bir isim. Silivri’de birçok avantaj ile sahadayız. İşte bu avantaj ile Silivri’yi kazanacağımıza inanıyorum. 90 günlük süre içerisinde gece gündüz çalışalım. Kapıya kadar geldik, anahtar elinizde. Açın kapıyı içeri girin. Volkan Yılmaz sizlere emanet. Sahip çıkınız, yol yürüyünüz. 31 Mart 2019 akşamı Silivri’de iktidarı alacağız.”

İl Başkanı Gür, AK Parti ile yapılan Cumhur İttifakı’nın önemini anlatarak, saygı ve hoşgörü içerisinde seçim çalışmalarının gerçekleşmesini istedi. 

YILMAZ: “BEN SİLİVRİ’YİM SİLİVRİ BENİM”

Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, konuşmasını yaparken duygulandı. “Bugün burada Volkan Yılmaz yok Silivri var” diyen belediye başkan adayı, şu sözleri dile getirdi: “Aziz dava arkadaşlarım, siyasi hayatım boyunca bu tür toplantılarda birçok konuşma yaptım. Ama bugün en zorlandığım, en duygulandığım konuşmayı yapıyorum. Birbirimizi iyi tanıyor ve biliyoruz ki, konuşacaklarımı sizin düşündüğünüzü varsayıyorum. Çünkü bugün burada Volkan Yılmaz yok Silivri var, Milliyetçi Hareket Partisi var. Konuşmamı çok fazla uzatmayacağım, bugün burada Silivri var diyorum. ‘Ben Silivri’yim, Silivri Benim’ diyorum, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”

Konuşmaların ardından program sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol