Silivri Facebook
banner101

Ziyarette İttifak Ön Plana Çıktı...

AK PARTİ- MHP BÜYÜK BULUŞMA

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MHP’li heyeti makamında ağırlayan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ilçe başkanı Zafer Yalçın ve yönetim kuruluna teşekkür etti.  MHP’nin tam kadro gerçekleştirdiği ziyarette olası erken seçim ve seçim ittifakı ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

BOZOĞLU “SEÇİM ZAFERİ’Nİ BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ”

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve teşkilat yönetimi ile bir araya geldiği tebrik ziyaretinde; Ülkemizin çok zorlu bir süreçten geçtiğine dikkat çekerek, Cumhur İttifakı ile birlikte birlik ve beraberlikle yerelde ve genelde bütün zorlukların üstesinden gelinebileceğini dile getirdi. MHP lideri Sayın Devlet Bahçelinin gündeme getirdiği olası erken seçim konusu ile ilgili ise; “AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı olarak bütün kademelerimizle yarın seçim olacakmış gibi gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye güçlendikçe düşmanları da artıyor.  MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ile gerçekleştirilen Cumhur İttifakı gücümüze güç katmıştır. Ortak paydamız Vatan ve Milletimizin menfaatleridir. Bu doğrultuda yerel anlamda de MHP ile hep birlikte uyum içerisinde çalışarak genelde ve Silivri’de seçim zaferini birlikte kutlayacağız. Bütün çalışmalarımızda istişare ve bağlantı içinde olacağız.” diyerek, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

YALÇIN “VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın ilçe başkanlığına yaptığı ziyarette Başkan Bozoğlu’nun AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı görevine getirilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Cumhur İttifakı ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Yalçın, “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları ile Cumhur İttifakına sahip çıkacağız. Türk milletinin ve devletimizin bekası için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bu konuda MHP Silivri İlçe Teşkilatı olarak var gücümüzle çalışacağız. Genel anlamda gerçekleşen Cumhur ittifakını güçlendirmek adına tam destekle koordineli bir şekilde ortak hareket etmeye hazırız. Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır.” dedi.

Ziyaret yapılan istişarelerin ardından günün anısında birlik ve beraberlik resmi çekilerek sona erdi.


Anahtar Kelimeler:
AK PartiMHPZiyaretİttifak

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol