Silivri Facebook

Sarten 18 Bin Çocuğa Hediye Dağıttı...

Sarten'den çocuklara 23 Nisan hediyesi

Sarten’den 18 bin çocuğa kumbara hediyesi

Türkiye'nin lider ambalaj üreticisi Sarten, bu yıl da 23 Nisan'da çocukları sevindirdi. Şirket, her yıl rutin hale getirdiği hediye dağıtımında bu yıl 18 bin kumbara dağıttı.

Her yıl 23 Nisan'da farklı hediyelerle çocukları sevindiren Türkiye'nin lider ambalaj üreticisi Sarten, bu yıl 18 bin çocuğa kumbara dağıttı. 23 Nisan 2018 Pazartesi günü, Sarten’in yurtiçinde faaliyet gösteren 15 fabrikasının bulunduğu tüm bölgelerdeki İl Milli Eğitim Müdürlükleri’nin belirlediği okullarda okuyan çocuklara ve Sarten çalışanlarının çocuklarına kumbara hediye edildi.

Sarten 2015 yılından bu yana 23 Nisan'da her sene çocuklara kumbara, boyama kitabı, şapka gibi farklı hediyeler sunuyor.

Sarten Ambalaj hakkında

Temelleri 1972 yılında Çorlu’da atılan Sarten Ambalaj 46 yıllık deneyimiyle bugün Türkiye’nin lider ambalaj üreticisi konumundadır. Yurtiçi ve yurtdışında toplam 18 fabrikası bulunan Sarten, Türkiye’de Silivri, Gebze, Karacabey, Gemlik, Manisa, Ayvalık ve Adana’da 15, yurtdışında ise Bulgaristan, Rusya ve Hollanda’da 3 fabrikası ile faaliyetlerine devam etmektedir. Sarten, endüstriyel ürünler, gıda, içecek, boya ve kozmetik ürünlerine uzanan geniş bir yelpazede metal ve plastik ambalaj üretimi yapmaktadır. Müşterilerine en hızlı şekilde, en kaliteli ürünü uygun fiyata sunmak misyonuyla hareket eden Sarten, yaklaşık 80 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Sarten inovasyon odaklı çalışmaları kapsamında Ar-Ge yatırımlarına sürdürülebilir bir şekilde devam etmektedir.  Silivri yerleşkesinde bulunan ve Mart 2017 tarihinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan onay alan “Sarten Ar-Ge Merkezi” ambalaj sektörünün ilk Ar-Ge merkezi olma özelliğine sahiptir. 2015 yılında dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden Japonya merkezli Mitsui, Sarten’in yüzde 15 ortağı olmuştur.

www.sarten.com.tr

Anahtar Kelimeler:
SartenHediyeKumbara18 Bin

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol