Silivri Facebook
banner88

SEVGİLİ SİLİVRİLİLER... SEMA ADAN YAZDI.

SEVGİLİ SİLİVRİLİLER
BİRAZ ÖNCE BİR ARKADAŞIMIZIN BİR YAZISINI OKUDUM. "SİLİVRİ DE MHP KAZANDI " DİYORDU.

BİRAZ DÜŞÜNDÜM AMA BEN AYNI FİKİRDE OLMADIĞIMI ANLADIM. ÇÜNKÜ KENDİ ADIMA KONUŞURSAM EĞER BEN HİÇ BİR ZAMAN MHP Lİ OLMAMIŞTIM. HATTA CHP DIŞINDA HİÇ BİR PARTİLİ OLMAMIŞTIM. AMA İNSAN BİR KİŞİ İÇİN TUTTUĞU PARTİSİNDEN VAZGEÇER Mİ.EVET EĞER ÇOK KIRILMIŞSA GEÇEBİLİR. O NEDENLE BEN YAKLAŞIK BEŞ SENEDİR HİÇ BİR PARTİYE BAĞLI OLMADAN YAŞAMAKTAYDIM.

BU SEÇİMLERDE KENDİ KENDİME PARTİYE DEĞİL İNSANA OY VERECEKSİN SEMA DEDİM.VE ADAYLARI KENDİME GÖRE İNCELEMEYE ALDIM. VE YİNE KENDİME GÖRE , KENDİ KRİTERLERİME EN YAKIN OLAN KİŞİYE OY VERDİM. VE O KİŞİ DE MHP Lİ İDİ.

YANİ DEMEM O Kİ BANA GÖRE BİRİNİ SEÇERKEN İNSANI SEÇMEMİZ DAHA DOĞRU DİYE DÜŞÜNÜYORUM.YOKSA DAHA ÖNCE İNANDIĞIN BİR PARTİNİN ADAYI DİYE SANA DAYATILANI SEÇMEK ZORUNDA OLMADIĞIMI ANLADIM.

SİLİVRİMİZ DE ALINAN NETİCEYE GÖRE DE ÇOK DOĞRU KARAR VERDİĞİME İNANIYORUM.VOLKAN YILMAZIN SİLİVRİMİZDE ÇOK ŞEYLER YAPACAĞINA, SİLİVRİYİ BULUNDUĞU YERDEN ÇOK İLERİYE GÖTÜRECEĞİNE,VE BUNLARI YAPARKEN KENDİ İÇİN DEĞİL DE SİLİVRİDE YAŞAYAN BİZLER İÇİN YAPACAĞINA İNANIYORUM.

VE DİYORUM Kİ VOLKAN YILMAZ GÖREV YAPTIĞIN SÜRE İÇİNDE EN DİKKAT EDECEĞİN ŞEYİN HİÇ KİMSENİN KALBİNİ TAMİR EDİLEMEYECEK ŞEKİLDE KIRMA. ÇÜNKÜ DİĞER ÇALIŞMALARINI ÇOK ÇOK İYİ YAPACAĞINA İNANCIM SONSUZ. SANA GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM.VE SENİ SEVİYORUM.

80 YAŞINDA BİR VATANDAŞ OLARAK SENDEN ÖNCEKİ ARKADAŞINA 4 SENE ÖNCE BİR YAZIMDA ŞÖYLE DEMİŞTİM. " KEŞKE SEÇİLDİĞİNİZ GÜN KALBİMDE OLAN YERİNİZDE KALABİLSEYDİNİZ ". İNŞAALLAH HİÇ KİMSE SANA BÖYLE BİR ŞEYLER SÖYLEMİYECEK.

TÜM SİLİVRİDE YAŞAYAN İNSANLARA SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM.

SEMA TEYZE
01.04.2019

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol