Silivri Facebook
banner88

VOLKAN YILMAZ GÖNLÜMÜZE GİRDİ... SEMA ADAN YAZDI.

SEVGİLİ SİLİVRİLİLER

YAŞADIĞIMIZ İLÇEMİZİN YENİ SEÇİLEN BELEDİYE BAŞKANI SAYIN VOLKAN YILMAZ İLE AKP SİLİVRİ İLÇE BAŞKANI SAYIN MUTLU BOZOĞLU EKİPLERİ İLE BİRLİKTE SEÇİMLERDEN ÖNCE HUZUR EVİMİZİ ZİYARETE GELDİLER. VE BU GELİŞLERİNDE SAĞ OLSUNLAR ŞAHSIM İLE ÖZEL İLGİLENDİLER. YAŞADIKLARIM, YAŞAMADIKLARIM, YAŞAMAK İSTEDİKLERİM HAKKINDA BAYAĞI SOHBET ETTİK.

O ZAMAN HENÜZ KİMİN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANACAĞINI BİLMİYORDUK. AMA DİĞER ADAYLARI DA TANIDIĞIMDAN "HANİ DERLER YA GÖNLÜMDE YATAN ASLAN KİMDİ " DERSENİZ "VOLKAN YILMAZ " DERDİM. VE ÇOK ŞÜKÜR DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİ OLDU. ŞİMDİ YİNE BELKİ NİYE VOLKAN YILMAZ DİYORSUNUZDUR.

ANLATAYIM , BURADA BİR HUZUR EVİ VAR. BAŞKANLIK İÇİN DE BİR KAÇ ADAY VAR. HANGİSİ DÜŞÜNÜP DE BİZİ ZİYARETE GELDİ. HAYIR VOLKAN BEYDEN BAŞKA HİÇ BİRİ. AMA YİNE DÜŞÜNÜRSEK NİYE GELSİNLER. BURADA HASTALAR DIŞINDA ONLARA OY VERECEK 10-15 KİŞİDEN BAŞKA YOK.

EH BU KADAR OY VEYA KİŞİ İÇİN ZAMAN HARCAMAYA DA GEREK YOK. İŞTE BENCE BU DÜŞÜNCE İLE GELMEK LÜZUMUNU HİSSETMEDİLER DİYORUM. AMA YİNE DERSENİZ Kİ SIRF BU NEDENLE BİR KİŞİYE OY VERİLİR Mİ.TABİİ Kİ HAYIR. BEN BU FİKİRE VOLKAN BEYİN HAYAT HİKAYESİNİ İNCELEDİKTEN SONRA, KENDİSİNİ TANIDIKTAN SONRA KARAR VERDİM.

 SİLİVRİ İÇİN PROJELERİNİ DİNLEDİM. BU GÜNE KADAR YAPILMAMIŞ AMA YAPILMAMASI İÇİN BİR SEBEP OLMAYAN GÜZEL PROJELER.. İŞTE BU VE BUNUN GİBİ DÜŞÜNCELER İLE OYUMU VOLKAN BEYE VERMEYE KARAR VERDİM. VE DE GÖRDÜM Kİ SİLİVRİNİN SAĞ DUYULU VATANDAŞLARININ ÇOĞUNLUĞU DA BENİM GİBİ DÜŞÜNMÜŞ. O HALDE DİYEBİLİRİZ Kİ TÜM SAĞ DUYULU VATANDAŞLAR BİRLEŞTİK VE ADAYIMIZ VOLKAN BEYİ OLMAK İSTEDİĞİ MEVKİYE TAŞIDIK. KENDİSİNE BİZE YAPTIĞI ZİYARET İÇİN VE ŞAHSIMA GÖSTERDİĞİ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

YENİ VAZİFESİNDE SONSUZ BAŞARILAR DİLİYORUM.

SEMA ADAN

05.04.2019

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol