Silivri Facebook
banner88

AK Parti Yılın Son ve İlk Günü de Durmadı...

AK PARTİ 2010 SONU VE 2011’İN İLK GÜNÜ DURMADI

         Ak Parti Silivri İlçe Teşkilatı 2010 yılının son toplantısını ve 2011 yılının ilk toplantısını mahalle teşkilatlarıyla gerçekleştirdi.  30.12.2010 Perşembe günü, Çanta Mahalle Teşkilatı ile Çanta Mahallesinde 02.01.2011 Pazar günü ise Fatih Mahallesiyle Silivri ilçe teşkilat binasında gerçekleşen toplantılar sabah yedide birlikte kahvaltı yapılarak başlayıp saat 10:00’a kadar devam etti.

          İlçe Başkanı Metin Karakaş, İlçe Başkan Yardımcıları Filiz Güler, Dilek Demiral ve  H.Yaşar Yalman, Yönetim kurulu üyeleri, Şaban Yaşar, Bilal Çağırır’ın hazır bulunduğu toplantılarda yerel ve genel siyasetle ilgili bilgilendirmeler yapıldı.
 
          2011 genel seçimlerinin de yol haritasının çizildiği toplantılarda Karakaş, Fatih Mahalle Teşkilatı ile yaptığı toplantıda; ‘’ Bizim haricimizde ki diğer parti teşkilatları yeni yıl tatili yaparken, biz sabahın erken saatinde buraya toplanarak, teşkilatımızın dinamizmini bir kez daha göstermiş olduk. 2010 yılındaki enerjimizi 2011 yılına katlanarak taşıyıp, genel seçimlerde birinci parti olarak çıkmakla kalmayıp oy oranımızda da ciddi bir artış sağlayacağız. Konuyla ilgili teşkilatımızın her bir bireyinin elinden gelenin en iyisini yapacağından şüphem yok’’ dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol